2703
2553

علائمشون چی بود. حنجره حلق گلو  هر کدوم از اینا رو دیدید میگید لطفا. همش فک میکنم علائم سرطان خلق دارم یه چیزی یه سمت گلوم چسبیده. اندو کردم. عکس حنجره گرفتم گفت یه کم ورم داره نگرانم 

بخاطر یه ورم میگی سرطان؟؟؟؟

خسته نباشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من هیچ علامت رفلاکسی ندارم.علائم رفلاکس شوهرتون چیه

ولا علامت خاصی نداره   ولی خیلیی اذیت شده چند دکتر رفته هر کدوم یه نظری میدن 

یکی میگه رفلاکس داری یکی میگه بر اثر عفونت پشت حلق 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2714
ولا علامت خاصی نداره   ولی خیلیی اذیت شده چند دکتر رفته هر کدوم یه نظری میدن  یکی میگه رف ...

من بدیش اینه حسم یه طرفه ایت.حس پری و چسبیدن چیزی به گردن.از شوهر شما این حسه رفلاکسش یه طرفه است.چرا دارو برا عفونت پشت حلق نمیخوره

من بدیش اینه حسم یه طرفه ایت.حس پری و چسبیدن چیزی به گردن.از شوهر شما این حسه رفلاکسش یه طرفه است.چر ...

اره دقیقا میگه حس میکنم یک طرف هست دکتر بهش گف زیاد صحبت نکن  اخه وقتی زیاد صحبت کنه میگه بیشتر حس میکنم ورم کرده

دارو هم مصرف میکنه ولی بی فایده است 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
اره دقیقا میگه حس میکنم یک طرف هست دکتر بهش گف زیاد صحبت نکن  اخه وقتی زیاد صحبت کنه میگه بیشتر ...

من اندو سکوپی و استروسکوپی کردم یعنی عکس حنجره ایشون چند سالشونه هبچ کاری تا حالا کردن

۳۴ سالشه اتفاقا  زیاد دکتر رفته  یه مدت  بیشتر شده  همراه باسرفه 

یکی از دکتر میگفت سرفه ات از رفلاکس به همین دلیل تارهای صوتی ات حساس شده 

شما سرفه ندارید 

کلا به شما علت را چی گفتن و برای درمان چه راه حلی گفتن

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
۳۴ سالشه اتفاقا  زیاد دکتر رفته  یه مدت  بیشتر شده  همراه باسرفه  یکی از د ...

منم ۳۶ سالمه از ۳۵ اینجوریم.خیلی دکتر رفتم آخه همون سمت تیروئیدم مسکل داره گفتند ماله اون نیست.دو بار اند  شدم دو بار عکس و فیلم حنجره که نگرانم کرد چهار تا دوتر نشون دادم دو تا گعتند طبیعی یکیفت ورم به خاطر رفلاکس ولی دکتره مسکوک بود ترسیدم.. گفت داروهات مرتن بخور بیا یه ماه دیگه دوباره عکس و فیلم حنجره اگر خوب نشدی ام ار ای با تزریق از گردن 

۳۴ سالشه اتفاقا  زیاد دکتر رفته  یه مدت  بیشتر شده  همراه باسرفه  یکی از د ...

من سرفه ندارم ولی شنیدم رفلاکس باعث سرفه زدن میشه.من احساس میکنم سمت چپ گردنم ورم داره ولی دیده نمیشه این ورم که میگی شوهرتون حس میکنه فقط یا واقعا دیده میشه 

2706