2737
2734
عنوان

اگه سرطان حلق یا گلو دیدید در اطرافیان بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 54523 بازدید | 95 پست
سونوگرافی تیروئید و گردن دادی ؟ از لحاظ روحی استرس نداشتی 

نه اینارو انجام ندادم انتهای حلق و گلوم  احساس میکنم یه چیزی هست آبم بزور میره پایین قفسه سینه ام هرچی میخورم درد میکنه حالا وقت گرفتم برم متخصص داخلی .نه استرسی ندارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام انشاالا ک همه حالشون خوب باشه  خیلی نگرانم و استرس دارم حدود ۳ماهه فقط در قورت دادن آب گل ...

احتمال زیاد همون گلوبوسه که خطرناک نیست. اگه خدای نکرده چیز خطرناکی باشه اول تو خوردن جامدات مشکل خواهید داشت

احتمال زیاد همون گلوبوسه که خطرناک نیست. اگه خدای نکرده چیز خطرناکی باشه اول تو خوردن جامدات مشکل خو ...

سلام عزیزم اگه اطلاعی داری میتونی راهنماییم کنی تاپیک اخرم جواب سونو بخونی

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2738
عزیزم میشه بگی چیکار کردی بابت گلو؟

والله امسال دوباره رفتم معاینه گوش و حلق بینی گفت ورمه تو حنجره کمتره و ... گفت مهم نیست ولی من هنوز گاهی درد یه سمت گلو دارم کم البته که گاهی به گوش هم میزنه 

والله امسال دوباره رفتم معاینه گوش و حلق بینی گفت ورمه تو حنجره کمتره و ... گفت مهم نیست ولی من هنوز ...

منم دقیقا رفتم عکس گرفتم از حنجرم گفت سمت چپت ورم کرده و گهگاهی میزنهب گوشم.نمیدونم چیکار کنم خیلی میترسم

منم دقیقا رفتم عکس گرفتم از حنجرم گفت سمت چپت ورم کرده و گهگاهی میزنهب گوشم.نمیدونم چیکار کنم خیلی م ...

من ورم رو حنجره اک کلی بود یه طرفه نبود و گفت به خاطر رفلاکس میشه و بعد من رفتم دوباره امسالم یه چک کردم هنوز همین طور بود ... از شما هم حتما به خاطر رفلاکسه گاهی رفلاکس یه طرفه داریم گاهی دو طرفه ..... شما چند سالتونه ؟

من ورم رو حنجره اک کلی بود یه طرفه نبود و گفت به خاطر رفلاکس میشه و بعد من رفتم دوباره امسالم یه چک ...

سلاممم بهتر شدی؟,منم حس می کنم سمت راست گلوم یه چی چسبیده و حس خفگی میده.نمی دونم چیه

سلاممم بهتر شدی؟,منم حس می کنم سمت راست گلوم یه چی چسبیده و حس خفگی میده.نمی دونم چیه

سلام اون حس چسبیدن بعد چند ماه خوب شد ولی روسریمو محکم ببندم گیره بزنم زیر گلوم یه چیزی خیلی اذیتم میکنه

2706