1822
1823

علائمشون چی بود. حنجره حلق گلو  هر کدوم از اینا رو دیدید میگید لطفا. همش فک میکنم علائم سرطان خلق دارم یه چیزی یه سمت گلوم چسبیده. اندو کردم. عکس حنجره گرفتم گفت یه کم ورم داره نگرانم 

بخاطر یه ورم میگی سرطان؟؟؟؟

خسته نباشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
ولا علامت خاصی نداره   ولی خیلیی اذیت شده چند دکتر رفته هر کدوم یه نظری میدن  یکی میگه رف ...

من بدیش اینه حسم یه طرفه ایت.حس پری و چسبیدن چیزی به گردن.از شوهر شما این حسه رفلاکسش یه طرفه است.چرا دارو برا عفونت پشت حلق نمیخوره

من بدیش اینه حسم یه طرفه ایت.حس پری و چسبیدن چیزی به گردن.از شوهر شما این حسه رفلاکسش یه طرفه است.چر ...

اره دقیقا میگه حس میکنم یک طرف هست دکتر بهش گف زیاد صحبت نکن  اخه وقتی زیاد صحبت کنه میگه بیشتر حس میکنم ورم کرده

دارو هم مصرف میکنه ولی بی فایده است 

اره دقیقا میگه حس میکنم یک طرف هست دکتر بهش گف زیاد صحبت نکن  اخه وقتی زیاد صحبت کنه میگه بیشتر ...

من اندو سکوپی و استروسکوپی کردم یعنی عکس حنجره ایشون چند سالشونه هبچ کاری تا حالا کردن

۳۴ سالشه اتفاقا  زیاد دکتر رفته  یه مدت  بیشتر شده  همراه باسرفه 

یکی از دکتر میگفت سرفه ات از رفلاکس به همین دلیل تارهای صوتی ات حساس شده 

شما سرفه ندارید 

کلا به شما علت را چی گفتن و برای درمان چه راه حلی گفتن

۳۴ سالشه اتفاقا  زیاد دکتر رفته  یه مدت  بیشتر شده  همراه باسرفه  یکی از د ...

منم ۳۶ سالمه از ۳۵ اینجوریم.خیلی دکتر رفتم آخه همون سمت تیروئیدم مسکل داره گفتند ماله اون نیست.دو بار اند  شدم دو بار عکس و فیلم حنجره که نگرانم کرد چهار تا دوتر نشون دادم دو تا گعتند طبیعی یکیفت ورم به خاطر رفلاکس ولی دکتره مسکوک بود ترسیدم.. گفت داروهات مرتن بخور بیا یه ماه دیگه دوباره عکس و فیلم حنجره اگر خوب نشدی ام ار ای با تزریق از گردن 

۳۴ سالشه اتفاقا  زیاد دکتر رفته  یه مدت  بیشتر شده  همراه باسرفه  یکی از د ...

من سرفه ندارم ولی شنیدم رفلاکس باعث سرفه زدن میشه.من احساس میکنم سمت چپ گردنم ورم داره ولی دیده نمیشه این ورم که میگی شوهرتون حس میکنه فقط یا واقعا دیده میشه 

1826

با سلام من معمولاکم میام اینجا و کامنت میذارم ولی احساس میکنم نگرانید وظیفه دونستم راهنمایی کنم اولا خیالتون راحت باشه و فکر سرطان رو از ذهنتون بیرون کنید چون نود درصد سرطان حنجره مربوط به افراد سیگاری و بالای پنجاه سال هست متاسفانه عموی بنده حدود چند ماهه که درگیرش شده و دلیلشم اینه که حدود شصت ساله مداحی میکنه بعدشم سیگار زیاد میکشه علائمش این بود که یه مدت لاغر و کم اشتها شده بود بعد کم کم صداش ضعیف و ضعیف تر شد تا اینکه دکتر متخصص تشخیص سرطان حنجره دادن ولی چون سنش بالاست عمل نکرد چون عمل سختی داره من یه احتمال در مورد شما میدم واونم تول هست ولی این مشکل بیشتر بین کودکان رایجه ولی بعضی وقتها تو بزرگسالان هم مشاهده میشه تول که در برخی جاها به اون قاروق هم میگن مشکلیه که در اون یه چیزی از مواد غذایی یا تیکه از استخوانی چیزی تو یه قسمت از حلق گیر میکنه و باعث عفونت و تب هم میشه ولی بیشتر دکترها سر در نمیارن  و یه همچین چیزی رو هم قبول ندارن  و شاید مسخره هم بکنن ولی من به وفور دیدم بهتره به یه تول گیر مراجه کنید ضرری نداره 

قضاوت کردن درمورد دیگران درواقع دعوت همان قضیه به زندگی خودمان است
با سلام من معمولاکم میام اینجا و کامنت میذارم ولی احساس میکنم نگرانید وظیفه دونستم راهنمایی کنم اولا ...

ببخش عزیز.اولا چند سالشونه عموتون.دوما اینکه گلو دردی گوش دردی بوی بد دهن و.... چه علائمی داشتن سرطان اگه تو خود تار صوتی باشه سریع گرفتگی صدا میده و درمان میشه حتما از ایشون خارج از تارهای صوتی بوده

1718