2726

خانما كسى هست كه دكترا گفته باشن طبيعى باردار نميشه و اسپرم همسرش هم ضعيف بوده باشه و طبيعى باردار شده باشه؟خيلى نا اميدم و خسته

اره داداشم اسپرمش شدیدا ضعیف بود و دیگه کلا دکترا جواب کرده بودن گفته بودن شما ب صورت طبیعی نمیتونین بچه دار بشین مگه اینکه معجزه بشع.خداروشکر بعد هشت سال به صورت کاملا طبیعی بچه دارشدن.ناامید نشو عزیزم

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله.تازه گفتن آی وی اف جواب نمیده میکرو کنین.ولی یه ماه قبل شروع سیکل آی وی اف باردار شدم.الانم پسرم روپامه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2728

سلام. من خودم همچین مساله ای برام پیش اومد. رفتم برای ای یو ای پیش متخصص. دارو داد و گفت موقع پریودی بیا ولی در کمال ناباوری پریود نشدم. الانم شکرخدا بارداری سومم دوقلو هست بدون هیچ درمانی