2737
2734
عنوان

بازم دعوام شد باشوهرم

1438 بازدید | 83 پست

اخه خیلی بدجنس امروز گرفته خوابیده چون بارون میومده نذاشته منم بیدار شم غذا بپزم بلد بیدار شده میگ غذا درست کن

نشسته پا تلوزیون من غذا پختم،غذا خورده باز میخواسته بخوابه ک کلی حرف بهش زدم

اخه یکم بفکر من نیس 

حالم بدشده دیگه از این روزمرگیا خودشم هیچ تلاشی نمیکنه تایکم بیشتر بهمون خوش بگذره همش یاخوابه یا شبکه پویا یاهم فیلم سینمایی بعدم دیگ کار و مغازه اخه انصافه؟

خدایی حاضرم برم سرکار این بشینه گوشه خونه کار خونه بکنه😐

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

چیزی برای شما کم میزاره؟از لحاظ مالی

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخى پويا ميبينه 😂❤️

خخخخ بل۲متر قدش

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
2738
چیزی برای شما کم میزاره؟از لحاظ مالی

چه ربطی داره به پول؟

خوب بذارش مهد کودک حداقل به اون بیشتر خوش بگذره😀

😂😂

2706