2737
2734
عنوان

خانما میاین یه لحظه....

175 بازدید | 28 پست

خونه مون در حال ساخته بعد هم آشپزخونه داره هم کمکی. (مطبخ).  من تو خود آشپزخونه نمیخام سینک بذارم یعنی فقط جای یه ساید بای ساید لوله کشی کردن. کلیه وسایلو تو کمکی میخام بچینم. آشپزخونه فقط یه گاز صفحه ای با هود و یخچال ساید میذارم. الان نمیدونم دو دلم میگم کاش لوله کشی برا سینک هم میکردیم. به نظرتون فقط تو مطبخ سینک کافیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اره کافیه ولی برا شیک‌بودن باید میزاشتی سینکو ازش استفاده نمیکردی

نمیدونم گفتم یه خرج اضافیه. هرچند الان کاری از دستم برنمیاد دارن کاشی میکنن. ولی نمیدونم همش تو فکرمه. 

من موقعی رفتم سینک بگیرم از یه سینک مشکی شیشه ای خوشم اومد خود فروشنده گفت اینها برای آشپزخونه هایی هس که مطبخ دارن و یه سینک استیل میذارن توی مطبخ برای کارای روزانه واز این شیشه ای ها میذارن برای زیبایی آشپزخونه

به نظرم شما هم از اونا بگیر خیلی شیکه

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
نمیدونم گفتم یه خرج اضافیه. هرچند الان کاری از دستم برنمیاد دارن کاشی میکنن. ولی نمیدونم همش تو فکرم ...

بیخیال تو فکرش نباش عادت میکنی بهش برات عادی میشه

هر چی که خدا بخاد!!خدا که بد نمیخاد!!
من موقعی رفتم سینک بگیرم از یه سینک مشکی شیشه ای خوشم اومد خود فروشنده گفت اینها برای آشپزخونه هایی ...

وای دیگه خوابم نمی‌بره. آخه اصلا لوله کشی نذاشتم بکنن اونموقع! 

2706