2726
عنوان

هر چه کنی به خود کنی

730 بازدید | 15 پست

حتما در مورد قانون کارما شنیدین. حتی تو قران هم مصداقش این ایه هست که هرکس ذره ای کار خوب کنه نتیجه اش رو میبینه و هر کس ذره ای کار بد کنه باز هم نتیجش رو میبینه. اما ما ادمها بعضی وقتها خیلی شجاعانه دل میشکنیم انگار که به این موضوع اعتقادی نداریم. حالا دو مورد کارما که توی زندگی خودم پیش اومده رو میگم براتون

مادر من یه بیماری داشتن که توان حرکت رو ازشون گرفته بود. ظاهرا یک خانومی که الان یادم نیست کی بوده گفته بوده که اقای فلانی ( پدرم) خیلی مرد خوبیه و حیفه که پاسوز زنش باشه. خودش حاضره براش یه زن خوب پیدا کنه. این هم به گوش مادرم رسیده بوده و واقعا دلش شکسته بود. البته پدر من عاااشق مادرم بود و تا مادرم زنده بود عاشقانه پرستاریش کرد و پاش موند. اما از قانون کارما بگم براتون که ظاهرا شوهر اون خانم بهش خیانت میکنه و اون خانم از شوهرش جدا میشه.

مورد بعدی در مورد یکی از خاله هامه. مدتی من و خواهرم مهمون خالم بودیم. یه بار دیدم خواهرم با حالت گریه اومد پیشم و بهم گفت شنیده که خاله و دخترش با هم حرف میزدن و میگفتن اینا میرن دستشویی خوب سنگ و نمیشورنو این حرفا. حالا من و خواهرم اینقدر به این چیزا مقیدیم که نگو. من هم خیلی دلم شکست و به خدا گفتم که این دوتا رو واگذار به خودت کردم که تهمت زدن بهمون. وقتی از خونشون رفتیم خونمون چند روز بعد خاله زنگ میزنه که به خدا بودن شما برکت خونه ما بود و از وقتی رفتین دارم بد میارم. دیروز مهمونی یه شهر دیگه دعوت بودیم من شکمم بهم ریخته و حالت تهوع داشتم. هر بار میرفتم دستشویی کلی گند میزدم به در و دیوار. حسابی آبروم رفته پیش صاحبخونه. طفلک خبر نداشت که کارما یقیشو گرفته.

شما هم بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاد تز ارشدم امد جلوی دفاع ام را بگیرد که بورس دکترا از دست بدهم سرطان گرفت مرد 

مادرشوهرم انقدر سر تصادف ماشینمون که پسرش دستش خالی بود نمیتونست درست کنه تکه گفت تا ماشین خودشون نابود شد

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2728

خواهرشوهرم تو دعوای شوهر و مادرم اتیش بیار شد و باعث شد دعواشون جدی بشه و شوهرم منو از رفتن به خونه مادرم منع کنه

الان دوماد خودش سر هیچ و پوچ باهاش دعوا کرده و تا الان ۶ ماهه که نزاشته دخترش بره خونش 

دیروز به شوهرم گفته نکنه مادرزنت نفرینم کرده

منم گفتم باید بره از خود مادرم حلالیت بگیره

خیلی ها در حق من ظلم کردن

یا حرفی زدن که دلم خیلی شکسته ولی اصلا ندیدم که تقاص پس بدن اتفاقا روز به روز بهتر میشن

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "

وقتی من دنیا اومدم عمه ام به بابام طعنه زده بوده که اره زنت دختر زاییده و فلان پدرم خیلی دلش شکسته بود همیشه میگفت یادم نمیره اونروز که این حرفو بهم زد

بعد از اون عمه ام خودش یه دختر زاییده

و هر شیش تا نوه اش هم دخترن

منم هرکی دلمو شکست و بهم لطمه وارد کرد عینشو دید جلو چشمم 

بخدا میان درد دلاشونو براخودم میگن اول خیلی دلم برلشون میسوزه بعد که یادم میاد میبینم وای این آدم همین بلا که سرش اومده دوسه سال پیش سرمن اورده بود 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

چجوری آه میکشین که انقدر زود جواب میگیرین 

من که سر ازدواجم سر دانشگاهم سر کارم و حالا هم حامله نشدنم هم پشتم خیلی حرف شد هم تیکه بهم انداختن خوب و خوش و سرحال هم دارن زندگانی میکنن

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

مامان من عروسی که کرد۲۳سالش بود زنعموم به مامانم میگفت ترشیده بودی چون خودش ۱۶سالگی ازدواج کرده بود مامانمم دلش شکسته بود دختر عموم که خیلی هم دختر خانوم و زیبا و با شخصیتیه تو سن ۳۲سالگی با یه پسر ۷سال کوچکتر از خودش ازدواج کرد فعلا هم بعد سه سه سال هنوز بچه دار نشده مامانم ناراحته میگه من فقط دلم از خودش شکست چرا سر دختر اینطور شد 

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

واي من از اوناييم كه با كوچك ترين كارم تقاص پس ميدم حتي مسخره ترينش چندشب پيش چندتا پسر مزاحمم شدن منم بشون فاك نشون دادم اولين بارم بود از بس عصبي شدم بعد فرداش ناخن همون انگشتم عفونت كرد هنوزم دارم درد ميكشم

2706