2410
2553
عنوان

بنظرتون میشه یکاری کنم یه خانوم‌ ۶۲ ساله ازدواج کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیرا بدترن ماشالا 😧

موقعی که سریال یوسف پیامبر رو میزاشت میگفت از اون پارچه که یوسف انداخت رو زلیخا کاش برای منم پیدا میشد😂😂😂

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

زن ها معمولا ازدواج نمیکنن ....خیلی ریسکه ی مرد بیاد با بچه تازه بابد بالخره با بچه های اونم سازش کنه....کلا زن ها بهتر خودشون رو جمعو جور میکنن...پدر شوهرم ولی زن گرفت تو ۶۵ سالگی ی دختر ۵۵ ساله

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2456
وااااای خیلی باحاله این زن 🤣🤣🤣🤣🤣

خیلیییب. من واقعا عاشقشم. موقعی که پدرشوهرم خدا رحمتش کنه زنده بود چنان برای هم آواز میخوندن. من همش اینجوری بودم😍😍😍😍😍😍

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
موقعی که سریال یوسف پیامبر رو میزاشت میگفت از اون پارچه که یوسف انداخت رو زلیخا کاش برای منم پیدا می ...

مال من اون موقع که پدر شوهرم زنده بود میگفت ،حیف پاهام درد میکنه  وگرنه باز بچه دار میشدم😂

خیلیییب. من واقعا عاشقشم. موقعی که پدرشوهرم خدا رحمتش کنه زنده بود چنان برای هم آواز میخوندن. من همش ...

اوخی عزیزم پس خیلی عاشق و معشوق بودن 😔 خدا مادرشوهرت رو حفظ کنه برات همه ی مادرشوهرای خوب سالم باشن انشاءالله اینان که نعمتن اما اون بدا امان امان

جولیا78 عاشقتم 😍😚
2714
مال من اون موقع که پدر شوهرم زنده بود میگفت ،حیف پاهام درد میکنه  وگرنه باز بچه دار میشدم😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اوخی عزیزم پس خیلی عاشق و معشوق بودن 😔 خدا مادرشوهرت رو حفظ کنه برات همه ی مادرشوهرای خوب سالم باشن ...

عزیزی. زنده باشی گلم😘

پس شوهر واجبه این عمری بسی طولانی در پیش داره 🤣🤣🤣🤣🤣

آره عشقه بوخدااا.رفته بود قشم با تونیک و شلوار گشادا جدید هستااا از اونا پوشیده قبلشم اومده بود با من دعوا که چرا عینک آفتابی منو کش رفتیه!!اصلا فک نمیکردم مال اونه از خواهرشوهرم پرسیدم گفت برش دار😂😂😂اومد پسش گرفت قرتی خانم

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس