2703
2553

خیلی دوس دارم یه اقای محترم پیدا بشه و بتونه  این اشنامون راضی کنه برای ازدواج همسرشون سالها پیش فوت کردن و بچه هام دنبال زندگیشون رفتن دلم برای تنها بودن و سرزندگیشون میسوزه 

عزیزم یه کمی دیر نشده به نظرت

۶۲🤔🤔🤔🤔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من برای همکار مامانش شوهر پیدا کرد

یه خانم 55 ساله بود(مجرده)

دوستم تو همسریابی عضو شد(با مشخصات خانم 55 ساله)

بالاخره یه اقای مناسب پیدا کرد(59 ساله و بسیار جنلمن و پولدار...همسر فوت شده بدون فرزند)

4 بار همو ملاقات کردن و اخرش ازدواج

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2456
2714

والا مادرشوهر من ۸۷ سالشه. هنوز دلش چنان جوونه که بدش نمیاد شوهر گیرش بیاد😂😂😂😂😂😂

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
😟😟😟😟😟

به خدااااا

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2706