2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها مرسی ولی این عکسو نذاشتم تعریف بشنوم ☺️ حالا شاید تو این عکس خوب افتاده باشم ولی در واقعیت نسبت به قبل زایمان و بچه داری سه طبقه نشست کردم 😂

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
البته خیانت برای ترگل ورگل ها هم هست . من تو همین نی نی سایت یک دونه تاپیک ندیدم که موضوعش خیانت باش ...

خاله ی من ۹ سال بزرگتره از شوهرش بعضیا اذیتش میکنن میگن در اینده شوهرتو میدزدن  میگه جوانیشو من دزدیدم  پیری شو هر دختری میخواد ببره  ببره😜البته  عاشقو معشوقن و زندگی خیلی خوبی دارن چشم حسود کور

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2728
البته خیانت برای ترگل ورگل ها هم هست . من تو همین نی نی سایت یک دونه تاپیک ندیدم که موضوعش خیانت باش ...

منم بزرگترم و شوهرم جوون تر به نظر میاد البته نسبت به سنش جوانتره.منم نسبت به سن کمتر نشون میدم

قرن ۲۱، قرن فتوا دادن و حتما و قطعاها نیست، وقتی کسی جوری حرف میزنه که انگار آیه‌ای در مورد موضوعی نازل شده دلیل آوردن کار بیهوده‌ایه ...

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
بچه ها مرسی ولی این عکسو نذاشتم تعریف بشنوم ☺️ حالا شاید تو این عکس خوب افتاده باشم ولی در ...

واقعا از شوهرت سری خوب     من خیلی رکم جدی میگم اگه بزرگتر به نظر میرسیدی میگفتم  

بله زایمان و بچه داری ادمو پیر میکنه

نه از بعد جسمی

از لحاظ روحی که جسمتو پیر میکنه 

باید هزار فکر از بچه رو داشته باشی ایندش چی میشه از همون اول مسئولیته به مسئولیت سخت و سنگین 

والا خارج زندگیا خیلی بهتره اسایش ارامش امنیت

لاقل از ایران بهتره 

پولم که اینقد بابد داشته باشی بعد بچه نشون نده بهت

ما اینجا با لچه داشتن از همون معدود تفریحاتتم باید دست بکشی 

و این محدودیت ها ادمو پیر میکنه

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
قرن ۲۱، قرن فتوا دادن و حتما و قطعاها نیست، وقتی کسی جوری حرف میزنه که انگار آیه‌ای در مورد موضوعی ن ...

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

بله زایمان و بچه داری ادمو پیر میکنه نه از بعد جسمی از لحاظ روحی که جسمتو پیر میکنه  باید هز ...

خیلی خیلی مسئولیت سنگین و سختیه

2706