2726

من و شوهرم عاشق بچه ايم، ٣٣ سالمونه يه بچه ١ سال و نيمه داريم. من و شوهرم سنمون داره ميره بالا و خوب بچه داري سخت تر ميشه

ما خونه داريم و ماشين داريم و مقداري پس انداز كه داريم جمع ميكنيم ان شاالله بزنيم به يه كاري يا مغازه اي چيزي .. اما مشكل اينجاست شوهرم متاسفانه كار خوب نتونسته پيدا كنه و تو اسنپ كار ميكنه و خيلي وقته دنبال كار هستيم. اين تنها چيزيه كه جلمونو گرفته براي بچه دوم آوردن.. حالا نظر شما چيه؟؟ صبر كنيم هر وقت كار خوب پيدا شد كه ممكنه دو سه سال طول بكشه و دير شه يا اينكه دلو بزنيم به دريا؟؟😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلیل زیاد دارم

فاصله سنی بچه ها الان مناسبه 

کار و خونه روبه راهه

سنتون داره بالا میره 

تک فرزندی هم خوب نیس

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

اون ک بیاد روزی خودش رو با خودش میاره عزیزم مثل اولی اگر خودت توانش رو داری بیار چون واقعا اختلاف سنیتون با بچه زیاد میشه

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...

دلو بزنید به دریا بچه دار بشید. من بچه اولمو خیلی راحت و ناخواسته باردار شدم. همش میگفتم دومی میخوام با برنامه ریزی باشه. الان یه ساله بچه میخوایم به هر دری زدیم نشده

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏
2706