2737
2734
عنوان

افزایش حقوق کارگری چقدر بوده؟

220 بازدید | 19 پست

آیا یک مقدار ثابت اضافه شد یا درصدی از حقوق پایه؟  مقدار ثابت اگه بوده چند بوده؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

نميدونم ،من هم جزو كارگري حساب ميشيم؟ به من اين ماه اضافه نشد

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به ما یه تومن اضافه ریختن😑

واقعا؟ شما کارگریه حقوقتون؟ توی فیشتون چجوریه؟ تحت چه عنوانی اضاف شده؟

مال همسر من فقط ۵۰۰ تومن اضاف شده. تازه حق مسکن و اولاد هم حذف شده بود.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
واقعا؟ شما کارگریه حقوقتون؟ توی فیشتون چجوریه؟ تحت چه عنوانی اضاف شده؟ مال همسر من فقط ۵۰۰ تومن اضا ...

اره کارگر محسوب میشه کار شوهرم...

والا دقیق خبر ندارم شوهرم صب زنگ زد گفتم حقوق چن ریختن گف فلان قدر گفتم یه تومنش اضافیه اخه گف افزایش حقوقه امساله بقیشو نگف چیزی 

2738
اره کارگر محسوب میشه کار شوهرم... والا دقیق خبر ندارم شوهرم صب زنگ زد گفتم حقوق چن ریختن گف فلان قد ...

ممکنه لطف کنی بگی پایه حقوق ایشون پارسال چند بوده؟ میخام بدونم واقعا درصدی از حقوق پارساله یا نه؟

ما پارسال یک و سیصدو پنجاه بود خالصش  امسال یک و نهصدو پنجاه خالصش

کلا حقوقتون ماهی ۱۹۵۰ هست؟؟؟

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
ما پارسال یک و سیصدو پنجاه بود خالصش  امسال یک و نهصدو پنجاه خالصش

خالص منظورتون پایه حقوقی هست؟ که همیشه ثابته؟

به اون ۶۰۰ تومن اضاف شده یا به دریافتیتون؟

2706