2737
2734
عنوان

بابام روانيم كرده ديگه..

623 بازدید | 43 پست

قضيه اش مفصله اما در اين حد بگم كه عشقه پزشكيه و زندگيو برا من و داداشم زهر كرده طوري كه داداشم تو ٣٠ سالگي رفت تركيه دندان بخونه!!! 

منم عاشق هنر و طراحي ام وليالان ٤ ساله كه پشت كنكورِ تجربي ام !!!

ديگه افسرده شدم نميدونيد تو اين ١ و نيم ماه چقدر به خود كشي فكر كردم، 

دلم ميخواد روز كنكور خودمو بكشم😖😖😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش یک نفر  ک پدرتون  ازش حرف شنوی دارن  ، باهاشون صحبت کنه

بلکه تعدیل شدن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

تا ميفهمه دارم درس ميخونم بهم محبت ميكنه و از لحاظ اقتصادي ساپورت ميكنه 

اما وقتي نميخونم اصلا منو نميبينه انگار كه وجود ندارم از بچگي منو وابسته خودش كرده و با بي توجهيش رسما عذاب ميكشم

تازگيا هم كلا متلك ميندازه

مثلا الان به تمسخر ميگه چرا نميري يه بوتيك لباس بزني؟؟😓😓😓

نه باباااااا خودتو چرا میخوای بکشی. اینبارم تلاستو بکن. نشد بهش بگو از من پزشک در نمیاد میرم دنبال علاقه ام. یا تهدیدش کن بگو نزارین دنبال علاقه خودم برم خودمو میکشم. البته فقطططططط در حد تهدید.

درثانی انشالله که امسال قبول میشین

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

به خوابيدنمم گير ميده حتي..

اصلا متوجه  نيست تو اين چهار سال شكستِ پشت سرهم اونم تو مسيري كه هيچ علاقه اي بهش ندارم 

به اندازه كافي داغون شدم ديگه نميكشم بخدا😞😞😞

عزیزم خوب درکت میکنم من از ۶ سالگی یادمه وقتی به بابام میگفتم ارزوت چیه میگفت تو پزشکی قبول بشی 

این بزرگ ترین ارزوشه 

و من عاشق رشته معماریم و حتی قبول هم شدم تو شهر خودم ولی عمه هام نذاشتن که برم 

الان سال چهارمیه که میخام کنکور بدم 😢😢

اگه گفتین کی ام؟😁😜
2706