2737
2734
عنوان

بین دو راهی موندم

190 بازدید | 19 پست

دوستان من سه ساله عروسی کردم طبقه بالای مادرشوهرمم...خونه شون کلا دو طبقه است چند وقتی هست تو فکر فروش خونشون هستند..خانواده خودم میگن هرجا رفتند دنبالش برو ..چون پول نداریم جدا بریم خونه بخریم

از طرفی هم تو این سه سال خسته شدم از خونه ی مادرشوهر بودن دوست دارم مستقل بشم خیلی ها بهم میگن از فروش خونه حق شوهرت رو بگیر برو خونه رهن کن بشین...چیکار کنم اعصابم داغونه

هم سن و سالای شوهرم تو فامیل همه خونه دار شدند ولی ما نه

میدونم به زودی میای تو دلم عشقم  

تا وقتی ک بمونی اونجا شوهرت خودشو تکون نمیده برو مستاجری تا زود خودشو جمع و جور کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم بنظر من پول رهن خونه رو ازشون بگیرین مستقل شین خیلی لذت بخش تر از اینجوری خونه داشتنه هیچوقت خودتو با دیگران مقایسه نکن انشالله خودتون تلاش میکنین پس انداز میکنین کمکم میخرین تا کی میخوایین با اونا برین دیگه بسه یکمم ب خودتون متکی بشین 

2738
تا وقتی ک بمونی اونجا شوهرت خودشو تکون نمیده برو مستاجری تا زود خودشو جمع و جور کنه

پس دلیل اصرار خانواده ام چیه ...چون هیچ سهمی از اون خونه نداریم .

عزیزم بنظر من پول رهن خونه رو ازشون بگیرین مستقل شین خیلی لذت بخش تر از اینجوری خونه داشتنه هیچوقت خ ...

اره اتفاقا گفتن شاید یکم کمک کنند بهمون بریم رهن کنیم جایی رو ولی میترسم پسرفت کنم تو زندگیم بجای پیشرفت

چرا میخان بفروشن؟ خو نزار 😃 به نظرم پولی که میخای بدی اجاره اونم تو این گرونی بزار جم کن خونه بگیری ...

مگه دست منه خونه خودشونه اختیار دارند..خونشون خیلی پله میخوره مادرشوهرم کمر دردی شده 

پس انداز نکردید هرچقدر هم هست برو مستاجری 

چی بگم ده میلیون پس انداز داریم فقط 😞 با طلاهام میشه سی میلیون با وام و قرض و بدهی به زور اگه پنجاه بشه

مگه پدر و مادري كه در قيد حياتن خونه شون حق پسر و عروسشونه كه بگيريدش؟ 

لطف كردن در حق پسرشون كه خونه شون رو در اختيارش گذاشتن و بايد بابت اين سالها هم ازشون تشكر كنيد كه هزينه زندگي شما و همسرتون رو كم كردن

چی بگم ده میلیون پس انداز داریم فقط 😞 با طلاهام میشه سی میلیون با وام و قرض و بدهی به زور اگه پنجاه ...

نمیدونم کدوم شهرین ولی با 50 تومن تو جاهای خاص مثل شهرکها نمیتونی یه اپارتمان بخری ؟ اگه بخرین خیلی خوبمیشه ولللی اگه طلاهاتو فروختی حتما یکمشو به نام خودت بزن 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2706