2733
2734
عنوان

رابطه جنسی مردان باهمسرشون ربطی به علاقشون داره

| مشاهده متن کامل بحث + 17464 بازدید | 208 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😱😱😱😱😱😱😨😨😨😨😨😨

بله...مردها درهمه حال نیار جنسیشون در اولویته.حتی الان هم ازدواج کرده ولی همسرش طلاق نداده

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
اکثر خانوما گفتن دوست داره ولی تو قبول نمیکنی  همسایه خالم بایه زن ازدواج کرد که زنه هم زیبا بو ...

خب اخلاق آدما فرق داره من شوهرم کلا مرد خوش اخلاقیه وآروم دست بزنم اصلا نداره وریلکسه اما میدونم زیادبهم علاقه نداره 

2731
میخواستم بپرسم ببینم وقتی دوسم نداره چطور میاد طرفم😧

عزیزم جاهای دیگه معمولا از شدت علاقه ب هم نزدیک میشن ولی فرهنگ بعضیا جوریه ک فقط ب فکر میکنن ک زن ی وسیلس برای برطرف کردن نیاز جنسی خودشون حتی برای نیاز های طرف اصلا اهمیت نمیدن

خب اخلاق آدما فرق داره من شوهرم کلا مرد خوش اخلاقیه وآروم دست بزنم اصلا نداره وریلکسه اما میدونم زیا ...

خوب شاید شوهرت هیچ وقت عاشقت نشه ولی همین که اخلاق خوب داشته باشه و زندگیتون اروم باشه کافیه دیگه چون خودت از اول هم میدونستی که به خاطر موقعیت مالیت پا پیش گذاشته 

2738
خوب شاید شوهرت هیچ وقت عاشقت نشه ولی همین که اخلاق خوب داشته باشه و زندگیتون اروم باشه کافیه دیگه چو ...

آره تنها مزیتش اخلاقشه واینکه به حرفامم گوش میده وگرنه میدونم علاقه ای درکارنیست

چطورباوجود زن اولش ازدواج کرده 

چون کار طلاقشون ۵-۶سال طول کشیده.دادگاه حکم داد ازدواج‌کنه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706