2737
2734
عنوان

مامانا کمک

65 بازدید | 6 پست

سلام دختر خواهرم 4ماه و 7روزشه دوسه روز به واکسن وقتی شیر خشک میخورد به شکم میزاشتن بالا میاورد بعد روز واکسن زور میزد تا اخر شب که بالا آورده تو مقدارای کم ولی چند بار بعد از اون هر وقت شیر خشک میخوره بالا میاره البته زیاد نه زور میزنه بعد یکساعت از شیر خوردن بالا میاره رفته دکتر بهش شربت دلپیچه داده اثر نکرده دکتر دیگه گفته شیر خشک عوض کنه امروز اپتامیل گرفته بازم بالا آورده همراه زور حالا بهش رانیتیدین داده شیر مادرشم میخوره چون شیرش خیلی نیس بالا نمیاره حالا خواهرم استرس داره نمیدونه چه کنه

لطفا راهنمایی کنید ممنونم😘

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر من دقیقا دو هفته به ابنکه ۴ ماهش تموم بشه هی بالا می آورد منم تو اینترنت خوندم گفته بود ۴ ماهگی اوج رفلاکسه صبر کردم بعد از این دو هفته خوب شد حالا بعضی روزا بالا نمیاره بعضی روزا ۱ بار اونم کم

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...
دختر من دقیقا دو هفته به ابنکه ۴ ماهش تموم بشه هی بالا می آورد منم تو اینترنت خوندم گفته بود ۴ ماهگی ...

شیر خشک میخورد دخترتون؟؟؟؟؟

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖