2703
2553
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266961 بازدید | 35847 پست

ببخشید من سنم کمه زیاد این چیزا رو نمیدونم سوال میپرسم ممنون میشم راهنماییم کنید 

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓

سلام خوبین؟انشأالله ک همه ب ارزوتون میرسین سال بعد این موقع نی نی هاتون بغلوتونن الهی امین

من همیشه کسایی ک منتظر بچنو درک میکنم خدا ب هیچ کسی این دردو نده خیلی بده

من خودم تجربه نکردم انشالله هم تجربه نمیکنم اما نمیدونم چرا خیلی درکتون میکنم

یه سوال دارم خانوما آدم با یبار اقدام میشه حامله شه؟؟؟؟؟؟؟؟

داری میای قدمت رو چشمامون کاکل زری مامانو بابا😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی اینجور میشه؟من چیکار کنم؟

من همینجورم 

مخصوصا تابستونا.

نگاه یکم بخاطر محل زندگیمونم هست .‌تو حساب کن اسپیلت کلا شبانه روز روشنه و رو دمای کم ک سرد

ماهم خوب بخاطر پریود فشارمون پایینه. بخاطر همینه

تو شهرای دیگه دوساعت کولر روشنه نیم ساعت حاموش. ادم بهتر میشه

من پلیور و جوراب پشمی میپوشم میشینم😁😁

اما کلا حلوا درست کن بخور ک چای و دارچین و زنجفیل خوبه یکم از درون گرم میشی

2720
سلام خوبین؟انشأالله ک همه ب ارزوتون میرسین سال بعد این موقع نی نی هاتون بغلوتونن الهی امین من همیشه ...

خواهر اینجا همه چند بار اقدام هستن

البته اگر رحم قوی و اسپرمم قوی باشه اره میشه یدفعه . هرماه ۲۵ درصد احتمال حاملگی داره

خواهر اینجا همه چند بار اقدام هستن البته اگر رحم قوی و اسپرمم قوی باشه اره میشه یدفعه . هرماه ۲۵ در ...

انشأالله ک مرداد ماه همگی حامله میشین😀

منم خدا خدا میکنم فعلا نشم سنم کمه 19

ولی براهمتون از ته دل دعا میکنم

داری میای قدمت رو چشمامون کاکل زری مامانو بابا😘😘

سلام دوستان من چندماه اقدامم  ۱۱ تیر پریود شدم ۲۹ تیر و دیروز و امروزم لک دیدم خونریزی کم تهوع و کمر دردم داشتم حالا نمیدونم پریودم یا لانه گزینیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید 

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2714
سلام دوستان من چندماه اقدامم  ۱۱ تیر پریود شدم ۲۹ تیر و دیروز و امروزم لک دیدم خونریزی کم تهوع ...

دیروز گر گرفتگی شدیدم داشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چن سالته😊

۱۸

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
خو یه بیبی چک بزن ببین چی میگه,البته فردا صبح نه الان

هنوزم قطره قطره خون میاد بی بی بزنم نشون میده؟استرس دارم یجورایی هم میخوام هم میگم زوده خودم ۲۱ سالمه همسرم ۲۸ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم شوهرم بهمن پارسال عمل واریکوسل کرد، خرداد آز اسپرم داد از 18 رسید به 85، ولی تحرکش کمه. دکترش گفت طبیعی باردار میشی و اصلا نرو دکتر زنان، چون بهت داروی هورمونی میدن و سیستمت بهم میریزه

حالا موندم چیکار کنم، البته همون دو سال قبل که شروع به اقدام کردیم همه آزمایشارو دادم و مشکلی نبود.

خودم دوست دارم یه دارویی چیزی واسه تقویت تخمدان بخورم چون جدیدا پری هام منظم نیست و معمولا 5 یا 6 روز زودتر میشم

هنوزم قطره قطره خون میاد بی بی بزنم نشون میده؟استرس دارم یجورایی هم میخوام هم میگم زوده خودم ۲۱ سالم ...

عزیزم وقتی اقدام کردی برا بارداری دیگه حتما خودت رو برای مادر شدن آماده کردی,انشالله هرچی خیر باشه,

اگر میخای بیبی چک بزنی,فردا صبح با اولین ادرار باید تست کنی,اگر الان بزنی ج درست نمیده

عزیزم وقتی اقدام کردی برا بارداری دیگه حتما خودت رو برای مادر شدن آماده کردی,انشالله هرچی خیر باشه, ...

مرسی عزیزم انشاالله هرچی خیر همون بشه 

اره خب دوس دارن ولی از مسئولیتاش میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706