2410
2553
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266961 بازدید | 35847 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونم منم بیام؟؟؟ من نوک سینه هام دست میزنم میسوزه 

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰

سلام به همه مامانا و منتظرااا 

من ااین ماه یعنی مرداد برای اولین بار میخوام اقدام کنم  

برام دعا کنین 

نمیدونم چرا استرس دارم 

من پلی کیست هستم ولی دو ساله تحت نظر دکتر زنان هستم 

اگر تجربه ایی دارین به منم بگین فکر کنین خواهرتونم   

2720
سلام به همه مامانا و منتظرااا  من ااین ماه یعنی مرداد برای اولین بار میخوام اقدام کنم   ...

عزیزم خدا کمکت کنه اصلا استرس تداشته باش خوب نیس.من بنظر خودم اون روزا چون استرس نداشتم حامله شدم.اصلا بهش فک نکن

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇
سلام به همه مامانا و منتظرااا  من ااین ماه یعنی مرداد برای اولین بار میخوام اقدام کنم   ...

سلام گلم نگران نباش منم پلی کیستیک بودم و الان یه پسر۴ساله دارم 

داروهاتو مصرف کن و روزای تخمک گزاریت اقدام کن حسابی چیزای تقویتی بخور ورزش کن ان شاالله نتیجه میگیری

من بعد۴ماه اقدام باردارشدم

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2714
سلام گلم نگران نباش منم پلی کیستیک بودم و الان یه پسر۴ساله دارم  داروهاتو مصرف کن و روزای تخمک ...

عزیزم شما چی خوردین منظورم تقویتیه؟

من دکترم برای تنبلیم فقط گلوکفاژ داره روزی 2 تا و نصفی و اسپرینولاکتون 

اره عزیزم استارتر همینجا بعد دوسال و چن ماه باردار شد امیدتو ازدست نده😊

توکل به خدا

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
😢😢لعنتی پری رو میگم

😭😭

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
اشکال نداره عزیزم....ماه بعد💪رو دریاب😍😍😍

برای ماه بعد با نیروی بیشتری وارد عمل میشیم تا دشمنو شکست بدیم 😂😂😂

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓

سلام گلی انشاالله  زودی باردارشی 😍

بچه ها امروز رفتم دکتر بهم گفت ۱۲ سیکلت بیا برات سونو بنویسم به نظرتون سونو واژینال یا سونو معمولی ؟

2706