2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
ببوسمت غصه نخوووور اصلااا.. ولی اول بی بی بزن.منم چند بار اینکارو کردم یعنی رفتم از تو ذوقم خورد

انشالله از ماه بعد 

مرسی مهربون😍😍😍

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
از کی میترسی 😂 بی بی بزن صبح

از منفی شدن دو سال منتظرم

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا این سری مثبته

یعنی ممکن ..😔یا علی بن موسی رضا

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2728

سلام عزیزم موعدت کیه؟بیبی چک استفاده کردی؟

۳۱م تیر 

نه میترسم از بیبی چک

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
خوش به حالت من استرس دارم اما شوهرم میگه بیخیال توکل برخدا.اگه این طوری بخوام حساب کنم درواقع اصلا ا ...

منم دقت کردم ابن ماه رو مثلا هفته ی بعد پنج شنبه و جمعه نمیتونید اقدام داشته باشید چون آخر ماه و اول ماهه

2738
۳۱م تیر  نه میترسم از بیبی چک

فردا یکی بزن خب .. مثل من باش‌ ۶و ۷مرداد موعدمه تا حالا ۴تا بی بی استفاده کردم😂

صب امروز زدم منفی بود گفتم دیگه نمیزنم تا وقتی اگه عقب بیفته باز الان میگم صب شه یکی دیگه بذارم 😂😂 نباید نامید شد باید سیریش باشی 😁

گیلاس جونم این چه رمانی بود گفتی 😂همش توگوشیم خخخ مدام میخونم دوس دارم زود همه چیو بفهمم مثلا برای ...

اسمش چیه منم بخونم

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
گیلاس جونم این چه رمانی بود گفتی 😂همش توگوشیم خخخ مدام میخونم دوس دارم زود همه چیو بفهمم مثلا برای ...

بهت گفتم بخونی خیلی سرت گرم میشه

کدومش داری میخونی₩؟

موقع اقدام اون یکی دیگش بخون😁

بهت گفتم بخونی خیلی سرت گرم میشه کدومش داری میخونی₩؟ موقع اقدام اون یکی دیگش بخون😁

گیلاس به منم  بگو اسم رمانو!!!

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

کسی نیس؟؟؟کجایین شما

2706