2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266968 بازدید | 35847 پست

تبریک میگم عزیزممممم😍😍😍😍آخ جون

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
منفیه زیر یک بود 

😐😐اقدام بعدی ایشالا

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم امروز موعدم بود بی بی نزدم میگم چند روز بگذره بعد😣😣میترسم

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
منم امروز موعدم بود بی بی نزدم میگم چند روز بگذره بعد😣😣میترسم

از کی میترسی 😂 بی بی بزن صبح

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
منفی شد عزیزم نشد دیگه قسمت نبود😐😐

ببوسمت غصه نخوووور اصلااا.. ولی اول بی بی بزن.منم چند بار اینکارو کردم یعنی رفتم از تو ذوقم خورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سارا گلی جنسیت بهت نگفت؟ الهی شکر که همه چیز نرمال بوده

ن گیلاس جونم گفت اصلا معلوم نیست 😐😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منفیه زیر یک بود 

عزیززززم انشالله ماه بعد ❤

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
ای جان اخی الان چنوقتته؟  میخوای اسمشو چی بذاری؟

تقریبا سه ماهمه... ولی کمتره..

دکتر سونوگراف گفت جنین دوازده هفتشه.. ولی من هر جور حساب میکنم کمتره 😂😂

وای اصلا نمیتونم اسم انتخاب کنم اینهمههههه اسم 😧😧😧😧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما ازمایش بتاتون بار اول چند بود؟؟؟من بعد ۴روز ۲۳۸ خوبه یا نه؟

عزیزم عالیه بتات.. ببین بتا بسته ب اینکه کی لقاح انجام شده میره بالا... من یه روز قبل موعد 86 ..بعضیا کمترن بعضیا بیشتر 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خوبین آزی جان تبریک میگم گلم ایشالا بارداری راحتی داشته باشی ونینی نازتو سلامت بغل بگیری😍 مامان حسنا و بنیتا غصه نخورین انشالله ماه بعد نوبت ماهم زوده زود میرسه😊

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔

دوستان ی سوالی تخمکگذاری من میوفته تو روزایی که مکروهه استرس دارم یکی اینکه آخرماه قمری میشه بعدش قمر در عقرب خودش چن روز طول میکشه بعدشم که زیاد فایده نداره وبه پری بعدی نزدیک میشه چکارکنم ☹

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
سلام خوبین آزی جان تبریک میگم گلم ایشالا بارداری راحتی داشته باشی ونینی نازتو سلامت بغل بگیری😍 ماما ...

سلام عزیز دلم مرسی گلم❤❤❤

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇
2706