2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
بچه ها بتام ۱روز بعد موعد ۴۵۸بود و ۴روز بعد ۶۶۸😢😢چرا اینقدر کم 😭😭😭چرا زیاد نشده یعنی مشکل دارم ...

از یه تایمی به بعد دیگه هر دو روز دوبرابر نمیشه فک نمیکنم مشکلی داشته باشی. شاید سن بارداریت زیاده که یک روز بعد تاخیر انقد زیاد بوده عددت

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ان شاالله بارداری عزیزم. خیلی زود بی بی زدی من یکمه موعدم ولی حس میکنم خیلی زوده هنو واسع بی بی یا ج ...

خوب بی بی بزن عزیزم با این شرایط ک گفتی ریسک نکن.من هنوز بیبی نزدم سوم ب بعد میزنم ولی شما حتما مراقبت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از یه تایمی به بعد دیگه هر دو روز دوبرابر نمیشه فک نمیکنم مشکلی داشته باشی. شاید سن بارداریت زیاده ک ...

حالا دکتر میگفت کمه 😕 خب من تازه هفته چهار بارداری ام نمیدونم والا از وقتی این جواب لعنتی گرفتم دارم از استرس میمیرم 

2731
ان شاالله بارداری عزیزم. خیلی زود بی بی زدی من یکمه موعدم ولی حس میکنم خیلی زوده هنو واسع بی بی یا ج ...

صبر کن چهار روز از موعدت بگذره حداقل زودتر استفاده کنی منفی کاذب میزنه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
خوب بی بی بزن عزیزم با این شرایط ک گفتی ریسک نکن.من هنوز بیبی نزدم سوم ب بعد میزنم ولی شما حتما مراق ...

مراقبت میکنم ولی بعدش که میفهمم باردار نبودم اعصابم خورد میشه چرا مراقب کردم خخخ اخه رو اخلاق همسرم تاثیر منفی میزاره عصبی میشه. سخته. اخه اگه منفی نشون بده که بدتره چون اونوقت اگه رابطه داشته باشم ممکنه مشکل ایجاد بشه و منفی کاذب باشه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
حالا دکتر میگفت کمه 😕 خب من تازه هفته چهار بارداری ام نمیدونم والا از وقتی این جواب لعنتی گرفتم دار ...

اصلا استرس نداشته باش واسه نی نی خوب نیستا واسه هفته چهار عددت خیلی هم خوبه بعضی از این دکترا عادت دارن استرس بدن

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2738
حالا دکتر میگفت کمه 😕 خب من تازه هفته چهار بارداری ام نمیدونم والا از وقتی این جواب لعنتی گرفتم دار ...

استرس نداشته باش عزیزم . چرا اصلا دوباره ازمایش بتا دادی یه بار کافی بود هفته شیش تا هشت هم میرفتی سونو . سابقه سقط داری مگه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
منم سوم مرداد تاریخ    میشه ک دیگه نشم وباردارباشم😭😭میشه برامادر شدنم ی صلوات بفرستین.م ...

خدا کمکت کنه عزیزم❤

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇
2706