عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266968 بازدید | 35847 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موعد پریودم هشتمه یعنی ممکنه باردار باشم

سلام عزیزم من دو صفحه قبلی رو که نگاه کردم ندیدم پست دیگه ای گذاشته باشی

میشه یکم بیشتر از شرایطت توضیح بدی مثلا  چند وقته اقدامی ؟علائم خاصی حس کردی؟

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
اما از خوندن و ورق زدن کتابم خیلی خوشم میاد😍

اپلیکیشن رمان کده هستش ولی من خوندم یه نویسنده هست که کاراشو چندوقته دنبال می کنم یه رمان داره به اسم عبور از غبار اسم خودشم نیلا زیبا هستش ولی چون چاپ کرده نسخه پی دی اف نداره و یه کانال تلگرامی داره اونجا هر چند وقت بخشی از رمانی که تایپ کرده میذاره تا تموم شد بشه یه کتاب من خودم عبور از غبار و خیلی پیشنهادمی کنم آدرس پیج اینستا و تلگرامشو خواستی برات میفرستم

2728
منم سوم مرداد تاریخ    میشه ک دیگه نشم وباردارباشم😭😭میشه برامادر شدنم ی صلوات بفرستین.م ...

ان شاالله بارداری عزیزم. خیلی زود بی بی زدی من یکمه موعدم ولی حس میکنم خیلی زوده هنو واسع بی بی یا جواب میده؟ چون من از روز اول بارداریم نباید رابطه داشته باشم باعث سقط میشه واسه همین همه واسم بدونم واقعا هستم یا نه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
بچه ها بتام ۱روز بعد موعد ۴۵۸بود و ۴روز بعد ۶۶۸😢😢چرا اینقدر کم 😭😭😭چرا زیاد نشده یعنی مشکل دارم ...

زنگ بزن دکترت ازش بپرس اینطوری خیالت راحت تره

سلام . من موعدم یکم مرداده الان بی بی جواب درست میده ؟ چرا بعضی ها انقد زود بی بی میزنن

اگه موعدت یکمه ممکنه منفی کاذب بده تو صبر کن چند روز از موعدت گذشت بی بی چک استفاده کن اونایی که زودتر میزنن یکم عجله دارن

2706