2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست

آتیش هی داشت بیشتر بالا میاد و بیشتر میشد...حوبه گداشتیم نشد هیچی ب ذهنمون نرسید فقط خداروشکر چندبار ب شوهرم گفتم اب نریزه تو قابلمه ک اتیش بیشتر میشه...چشم چشمو نمیدید از بس ک خونه رو دود گرفته بود...تو اینترنت زدم تا فهمیدم باید در قابلمه رو بذاریم روش تا اتیش خاموش شه

خیلی ترسیده بودم..دستام میلرزید و بدنم یخ کرده بود..بعد ی ده دقه احساس کردم کمرم خیلی داره درد میکنه..گفتم شاید مال کار کردنه...اومدم دراز کشیدم ولی ب جای اینکه بهتر بشه لحطه لحطه دردم بیشتر میشد و زیر شکمم هم ددد میکرد...دیشب تا صبح درد داشتم...فکر میکردم شاید میخوام پریود شم ولی نشوم و دردم هم از صبح قطع شده....۳ روز تا موعد پریودمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نطرتون چرا اینجور شد؟یعنی ترسیدم کمردرد گرفنم؟چرا؟

وحشت کرده بودما...همش گریه میکردم..چقد خداروشکر کردم چیزیمون نشد..راستی اگه ی وقت با همچین اتفاقی روب رو شدین ب هیچ وجه ب هیچ وجه اب نریزین ک اتش چند برابر میشه.تو اینترنت بزنین کلیپش براتون میاد

2728

وای خداروشکر به خیر گذشت منم آتیش سوزی تو خونمون روتجربه کردم حالتو میفهمم.راجب کمردردتم من والا اطلاعی ندارم ☹ولی شنیدم استرس رو عصبای همه جا تاثیرداره.بیشترمراقب خودت باش عزیزم

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
از ۲۹ ام احتمالش هس ک پری بیاد ولی تا۱ ام جا داره....بی بی این موقع چیزی نشون میده؟

بزار بمونه بعد تاخیر انشاالله امتحان کن.قبلش زیاد خوب نیس یا الکی انیدوارت میکنه یا الکی ناامید

بزار بمونه بعد تاخیر انشاالله امتحان کن.قبلش زیاد خوب نیس یا الکی انیدوارت میکنه یا الکی ناامید

اره راس میگی...ولی نامرد بد وسوسه میکنه

منم حریفش میشما...باش...من خودم قرار میکنم تا ۳ مرداد اگه پری نیومد بی بی بزنم

2738
دوتا نوار بذار

من کلا آدم حساسیم و تاحالا هم نشده بزنه بیرون ازهمون اول دوتا دوتا میزارم من😂اما الان نمیدونم چدا این طوری شدم لخته لخته خون میاد😐

خانوما دیشب فاجعه شد خونمون...روغن رو گاز بود زیرشو ب خیال خودم خاموش کرده بودم اومدم پای سفره

عجب کار خطرنآک‌ی

وای ورو خدا مراقب باشید

اونم روغن

خدارحم کرد حتما صدقه بده

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
انشالله عزیزم 😘😘😘 داشتن دوست خوب نعمته از خواهرام برام عزیز تره بهش که گفتم امکان داره باردار با ...

آره واقعا دوست خوب یه نعمته خدا حفظشون کنه

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
اره بابا  خواستم امپول بزنم گفت نمی خواد . خودش ازاد مبشه

عه چقدر خوب عزیزم خیلی خیلی خوشحال شدم😍😍😍😍😍

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
دوستان هرروز این بحثای مادر شوهر کنین که از فکر نی نی بیایم بیرون 😁😁 امیدوارم به حق آقا ابولفضل ه ...

آره والا 😂😂

2706