2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266968 بازدید | 35847 پست

بچه ها من کلومفین و لتروزول میخورم موقع تخمک گداری ترشحات تخم مرغی قطع میشد و شدیدا واژن خشک میشد و اینکه همیشه نزدیکی هام دردناک بود . ولی الان از انروز ترشحات تخم مرغی شروع شده و روند تخمک گذاری ام طبیعی شده .

همه رو مدیون دعای شما دوستان و لطف و رحمت خداوند میدوننم

ممنون دوستان

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
@فاطیما_بانو_هستم     کجایی روله خوبی

جونِ دلم اومدم توضیح دادم بخون عزیز دلم

ممنون به فکر بود

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@yasna۲۰۱۸    

کجایی خواهر گلم

بیا ببینیمت عزیژم

بچه ها من کلومفین و لتروزول میخورم موقع تخمک گداری ترشحات تخم مرغی قطع میشد و شدیدا واژن خشک میشد و ...

من متوجه نشدم

ینی الان بهتری؟؟؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2728
سلام دوستان رفتم سونو اول سونو سینه گفت که از لحاظ پوستی درگیر شده و مشکلی نداره . تومور نه بزرگتر ...

ینی این ماه میتونی اقدام کنی؟؟؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
خودت مامان شدی؟؟؟ میشه بفرستیشون😍😍😍

این عین پیام دوستمه

[سوره مزمل برای آرامش زندگی
این ذکر خیلی مجرب، دعایی هست که حضرت زکریا خوند و خداوند بهش حضرت یحیی رو داد. تا چهل روز روزی ۷۰ مرتبه بخونید وسطاش با کسی حرف نزنید.( ربِ لا تًزَرنی فرداً و انتَ خیرُالوارثین )
هر  روز صبح و عصر هفتاد مرتبه بگو: سبحان‌الله، ده مرتبه استغفرالله و نه مرتبه تسبیح و آن را با استغفار تمام کن
همینا خیلی خوبه اکثرا جواب گرفتن. فقط اینکه واقعا باید با خلوص نیت و اعتقاد بخونید. واقعا تاثیر داره.]

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
اونم ۷۰ ایه مث من متنها ۵ ماه کوچیکتر😅

عه خوب باز همسن خودته شوهر منم یه سال ازم بزرگتره

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
منم دوسال

خب پس توام مثل منی

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
یا فردا یا شنبه میرم

راستی عزیزم بهت تبریک میگم ببخشید حواسم نبود😍😍😍😍😍😘😘😘😘

عه خوب باز همسن خودته شوهر منم یه سال ازم بزرگتره

اگه چند سال بزرگتر بود

شاید یه عجله ای میکرد

بچه ها من از ۵ عصر بالا اوردم

یکم خوب بودم بعدش

باز الان معده ام میپیچه

چ کنم

تهوع دارم

بچه ها من کلومفین و لتروزول میخورم موقع تخمک گداری ترشحات تخم مرغی قطع میشد و شدیدا واژن خشک میشد و ...

یعنی احتمال داره تخمکات آزاد بشن؟میخوای اقدام کنی یا نه؟خدا رو شکر ک ب خیر گذشت😘😘

این عین پیام دوستمه [سوره مزمل برای آرامش زندگی این ذکر خیلی مجرب، دعایی هست که حضرت زکریا خوند و خ ...

ممنون عزیزم ایشالا ک حاجت روا بشیم 😘😘

2706