2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266968 بازدید | 35847 پست
باور کن بچه خودش ب زندگیتون برکت میاره بابای من همیشه میگفت تا تو اومدی من خونه خریدم از بس ک پرروزی ...

دیروز خیلی گریه کردم

دعوا کردم

😢

خسته شدن از بس گفتم😣

گف من بیشتر از تو میخوام

ولی الان شرایطش نیست

نمیدونم شرایطش کی هست

اقتصاد براهمه خرابع

خصوصا کار ازادا

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوخی پس ی جورایی تازه عروسی😍ایشالا همه چی زوده زود درست میشه و ی نینی ناز تو بغلت میاد

ممنون😜تو چند وقته عروسی کردی؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

سلام به همگی خانوما،من هرماه میرم دکتر و با قرص وامپول فولی های خوبی دارم،ماه گذشته یعنی خرداد پریود که شدم نرفتم وخونه قرص ویتاگنوس واگنوگل و دمکرده رازیانه خوردم،۱۹سیکلم با درد وحشتناک پهلو و زیر شکم سمت راست فهمیدم تخمک ازاد کردم ،روز ۲۵سیکلمم رفتم سونو که هم مایع ازاد تو لگن داشتم که نشون دهنده ازاد شدن تخمک و هم ۲تا فولی ۲۳و۱۷داشتم تو تخمدان چپم، روز ۲۸سیکلم لک بینی داشتم و سیکلام ۳۰روزه س گفتم حتما پریودیم که دیدم قطع شد و دو سه روز بعد باز لک دیدم و همینجور قطع ووصل شد تا ۱هفته،امروز رفتم دکتر که سونو کرد و گفت اثار بارداری نمیبینم و تخمکا ازاد شدن و بهم دوتا امپول پروژسترون داد که بزنم و گفت اگه تا ۱هفته پریود نشدم تست بتا بدم،الان میخوام بدونم کسی بوده که شرایط منو داشته باش و باردار بوده باش؟؟؟

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2728
دیروز خیلی گریه کردم دعوا کردم 😢 خسته شدن از بس گفتم😣 گف من بیشتر از تو میخوام ولی الان ...

شوهر منم کارش آزاده اونم زیاد از این حرفا میزد من کلی رو مخش کار کردم ک سن من و تو بالا میره ک حاملگی تو سن بالا خطرناکه و...فقط ترسوندمش شوهرت چند سالشه؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
شوهر منم کارش آزاده اونم زیاد از این حرفا میزد من کلی رو مخش کار کردم ک سن من و تو بالا میره ک حاملگ ...

اونم ۷۰ ایه مث من

متنها ۵ ماه کوچیکتر😅

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
دوستان تو مطب دکتر هستم واسه سونو و فولیکولهام دکتر گفته بود ذخیره تخمدانی ات داره تموم میشه و از ...

چی شد عزیزم برنگشتی

چرا نیستی

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇

@فاطیما_بانو_هستم    

کجایی روله

خوبی

سلام دوستان رفتم سونو

اول سونو سینه گفت که از لحاظ پوستی درگیر شده و مشکلی نداره . تومور نه بزرگتر شده نه بدخیم . 

فقط چند جور پماد واسه زدن بهش داد و گفت دردش بخاطر مصرف کلو مفین و لتروزول هست .

بعد شونو رحم انجام دادم و تخمدان هم انجام دادم .

گفتش شانس اوردی که شبی ۴ تا کلومفین و ۲ تا لتروزول خوردی و امپول ازتد سازی نزدی و کیست هم نگرفتی .

گفتش این ماه که دارو مصرف نکردی فولیکولات روز ده عالی هست .

گفت حتی سقط کردنت هم بخاطر قرص ها بوده . گفت طبیعی روندت رو ادامه بده . 

برای همسرم حدود ۷ یا ۸ تا داروی مکمل نوشت که رفتم حدود ۳۰۰ شد گرفتم . ازمایش اسپرنش هم یکساعته ج دادن گفتند یه کوچولو ضعیف هست .

به منم گفت امروز که ۹ روزم تموم میشه و رفتم سونو یه فولیکول ۱۳ تخمدان راست دارم و یه فولیکول ده در تخمدان چپ دارم .

گفت حدودای روز یازده ازاد میشه . 

گفتم امپول هاش سی جی بزنم گفت نیاز نیست اگر تخمک ازتد نمیشد با کلومفین چهار یا پنج تا باید فولیکول درشت میداشتی . گفت ازاد شده که کیست نداری وگرنه الان باید چند تا کیست بزرگ میداشتی .

گفتش روزی دو میلیمتر به اندازه فولیکول اضافه میشه . گفت از ۱۸ به بالا برسه ازاد میشه . 

گفت تخمدان راست روز ۱۳ سیکل اندازه اش ۲۱ میشه و فکلیکول تخمدان چپ ۱۸ میشه . 

ممکنه هر دو ازاد بشند ممکن هم هست یکی .

گفت فقط همسرت رو تقویت کن . اقدام هم ایرادی نداره .

خداروشکر با دعای شما مشکل نیود 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
سلام دوستان رفتم سونو اول سونو سینه گفت که از لحاظ پوستی درگیر شده و مشکلی نداره . تومور نه بزرگتر ...

عزیزززززززم

با اینکه خیلی سر در نیاوردم

ولی خداروشکر که حال روحی وجسیمت خوبه

نگرانت بودم❤❤❤

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇
2706