2737
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
اره دقیقا مثل من که دیگه کم مونده بود پاهاشونو ببوسم که به خودم اومدم ولی کلا کارای خونه با منه مه ...

خخخخ منم دقیقا ب همین چیزا فکر میکنم یکی از دوستام میگفت شاید با خودت میگی ک باردار بشم تا دیگه کار نکنم بچه دار نمیشی 😢همش ب خودم میگم خدا مادرشوهرمو خیلی دوس داره ک منو باردار نمیکنه تا واسش کار کنم😔

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

محل ندید بهشون میرید خونه شون در حد سلام علیک از جزئیات زندگی و روزتون چیزی نگید سوال پرسیدن بگین الحمدالله تو جمعشون درمورد موضوعی که حرف میزنن فقط الکی ادای کسایی رو دربیارید که گوش میدن ولی تو بحث شرکت نکنید کمتر کار کنید خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

مادربزرگ شوهرم که فوت کردهمه اونا توقع داشتن مثل همیشه برم کار کنم نگاه کردم دیدم عروساشون دختراشون نوه ها هیچ کدوم کار نمی کنن بعد هی مادر شوهرمیگه پاشو چای بیار پاشو میوه بیار ظرفارو بشور منم میرفتم اتاق نکه کار نکنم خیلی کم کار کردم الانم مادرشوهرم نیاد خونه مون بادخترش میشینن کار نمی کنن منم نمیزارن خونه شون کمک کنم حساب کاربیاد دستشون بابا

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ماهه اقدامی؟؟

یک سال و چند ماه میشه؟تو چی چند ماه اقدامی و چندسالته؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
خخخخ منم دقیقا ب همین چیزا فکر میکنم یکی از دوستام میگفت شاید با خودت میگی ک باردار بشم تا دیگه کار ...

ربطی نداره تا حالا تو قسمتت نبوده خیالت راحت خدا تو رو بیشتر نباشه اندازه مادرشوهرت دوستت داره تو صبر داشته باش استرس رو دور کن از خودت زیرنظر دکتر باش درست میشه💪💪💪

2728
منم زبون نداشتم ولی وقتی قاطی کنم دیگه قاطی کردم درست سرد برخورد می کنن ولی دیگه یاد گرفتن مودبانه ب ...

وای منم دقیقا اینجوری ام تا بهم یه چیزی میگن گریه میکنم😒شوهرم همش میگه خودتو قوی کن نزار نقطه ضعفتو بفهمن ب جای گریه جوابشونو بده ولی من خر هی میگم زشته یه وقت ج بدم ناراحت میشن😒دوس دارم خودمو دار بزنم با این رفتارام😖

خودت مامان شدی؟؟؟ میشه بفرستیشون😍😍😍

نه هنوز اما دلم قرصه زودی منم مامان میشم باشه بزار از دوستم بپرسم بهم که جواب داد اینجا تو تاپیک میزارم بقیه هم استفاده کنن

من دوستم نماز و دعای زیادی برای حاجت گرفتن و بچه دارشدن بلده اگه بخوای برات بفرستم منم ازکارای خانو ...

واسم بفرست شاید ب دردم خورد ممنون

منم همینطور اتفاقا عشق میکنم وقتی میبینم خونه رو خودم مرتب کردم بررق میزنه😍 ولی به جای اینکه ازم ت ...

فقط باید ب روزای خوبی ک قراره واسمون اتفاق بیوفته فکر کنی ب خدا من همش لحظه شماری میکنم تا عید 1400برسه من خونه ی خودم باشم 😭😭

2738
ربطی نداره تا حالا تو قسمتت نبوده خیالت راحت خدا تو رو بیشتر نباشه اندازه مادرشوهرت دوستت داره تو صب ...

امیدوارم همینطوری ک میگی باشه

فقط باید ب روزای خوبی ک قراره واسمون اتفاق بیوفته فکر کنی ب خدا من همش لحظه شماری میکنم تا عید 1400ب ...

اره واقعا

انشاءالله انشاءالله😍😍😍😍

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
وای منم دقیقا اینجوری ام تا بهم یه چیزی میگن گریه میکنم😒شوهرم همش میگه خودتو قوی کن نزار نقطه ضعفتو ...

جوابم نده گریه نکن اگه گریه داری بزار موقع تنهایی هات حتی جلو شوهرت گریه نکنه شوهرت راست میگه قوی باش من رابطه ام جالب نبود با شوهرم چون تا چیزی میشد گریه می کردم تا دوستم بهم گفت مردا زنهای ضعیف رو دوست ندارن به خودت برس جلوش شاد باش باهاش مهربون باش قوی باش به خدا از وقتی جلو شوهرم خودمو پرانرژی نشون میدم اصلا نگاهش به من عوض شده زندگیمم عالی شده

قوی باش ضعیف باشی ازت سواستفاده می کنن برای حقارت های خودشون تو رو اذیت می کنن💪💪

یک ساله اقداام بیست و سه سالمه تو چندد سالته؟؟؟

سنت خوبه عزیزم من ی کمم نگران سنمم 28سالمه

2706