2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
سلام😔 واقعا استرس خیلی تأثیر داره؟؟ من استرس روزمرگی زیاد دارم چون تقریبا همش دعواست  کار ه ...

کلا هر چی ک روت استرس میزاره رو بزار کنار دکتر خودم چقدر تاکید کرده ک نباید استرس داشته باشی همون استرس نمیزاره باردار بشی منم دارم تلاشمو میکنم ک خودمو ب بیخیالی بزنم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
بچه ها میشه دعا کنید بچم سالم باشه .. 💞❤👼 اینهفته ک بیاد میرم سونوی غربالگری... 😘😘😘😍😍مرسی از ...

مطمئنم ک سالم خیالت راحت عزیزم😘😘😘😍😍😍

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاا... همگی تو تاپیکککک اینماه مامان بشیددددد.. خوشبحالتون بچتونم نیمه اولی میشه 😍😆

خخخخ حالا شوهر من دوس داره بچم نیمه ی دوم باشه😀

2728
دوریم😕من دنبال دکتر خوب تو خود کرجم 😐😐

آره دور نبودی دکتر خودمو معرفی میکردم البته تازه پیشش رفتم حالا معلوم نیست نتیجه بگیرم یا نه ولی خیلی دکتر خوبیه انقدرم بهت آرامش میده ک نگو 

آره دور نبودی دکتر خودمو معرفی میکردم البته تازه پیشش رفتم حالا معلوم نیست نتیجه بگیرم یا نه ولی خیل ...

به نظر من طرز برخورد دکتر خیلی مهمه اینکه وقت بزاره اجازه بده سوالاتتو بپرسی بعضی دکتر اصلا نمیزارن حرف بزنم تند تند یه چیزی می گن دارو میدن میگن خدافظ تا میای چیزی بگی میزنن تو پرت😡😡

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
کلا هر چی ک روت استرس میزاره رو بزار کنار دکتر خودم چقدر تاکید کرده ک نباید استرس داشته باشی همون اس ...

مرسی که جواب دادی انشاءالله موفق بشی😘😘😘

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
ببین استرس بازی چیزی نیست.. استرس خوب خیلیم مفیده..ولی ب بارداری زیاد فکر کن واسترس بارداریو نداشته ...

مرسی گلم

به بارداری که زیاد فک میکنم اخرش که یادم میاد مامان نشدم میشینم گریه میکنم تاااا خود شب که شوهرم بیاد مثل الاااان😭😭😭😭

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
2738
کلا هر چی ک روت استرس میزاره رو بزار کنار دکتر خودم چقدر تاکید کرده ک نباید استرس داشته باشی همون اس ...

سلام منو میشناشین خدای استرس هستم😝😝😝

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
مرسی گلم به بارداری که زیاد فک میکنم اخرش که یادم میاد مامان نشدم میشینم گریه میکنم تاااا خود شب که ...

منم اون طوریم از دیشب دوساعت معمولیم ی ربع گریه دوباره دوساعت...

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
مرسی گلم به بارداری که زیاد فک میکنم اخرش که یادم میاد مامان نشدم میشینم گریه میکنم تاااا خود شب که ...

واییییی بدترین کارو میکنی...تو رو خدا خودتو مشغول کن .. اون کاراییو بکن ک حالتو خوب میکنههه.. برو پیاده روی یا سالن.. با دوستات بیشتر باش.. خیلی بده ک زوم کردی رو بارداری..باور کن تا خدا نخواد نمیشهههه پس توکل کن ب خودش

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
به نظر من طرز برخورد دکتر خیلی مهمه اینکه وقت بزاره اجازه بده سوالاتتو بپرسی بعضی دکتر اصلا نمیزارن ...

من تا دکترمو عوض کردم حامله شدمم..بسکه دکتدم شارج میکنه و فول انرژیه 😍

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706