2410
2553
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266961 بازدید | 35847 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم دعا کنید دخترا منم هستم‌فاطیما یادت رفت

الهی دورت بگردم

به روی چشم اونجا گفتم اسم همه تو ذهنم نیومد

من هداشاهده برای تک تک شماها دعا میکنم . بعد خودم . انشا الله همه با هم نتیجه میگیریم

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2720
؟سلام کسی بدن درد و کمر. درد داشته  بعد متوجه بارداری بشه

من بدن درد تا سه ماهگی سر بارداری اول داشتم . عین معتادها تمام بدنم درد میکرد

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
مطمعنم به زودی جواب میگیری

ایشالا ممنونم ازت😘

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
راستی یادم رفت بگم من اصلاااا کیست نداشتم اما این سونو گفت کیستای ریز دارم

باور کن از قرصایی ک میخوری آدم دکتر نمیره ی درده میره دردای دیگه ام اضافه میشه ب من ک گفتن وضعیتت خرابه😔

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

دوستای گلم خوبین؟فاطیما جونم،سوگند،دینا دلم براتون تنگ شده خوبین،چرا نیستین

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2714
دوستای گلم خوبین؟فاطیما جونم،سوگند،دینا دلم براتون تنگ شده خوبین،چرا نیستین

سلام یسنا جون چه خوب که هستی

تو خودت خوبی ؟

خیلی حال روحی داغونه 

از دیشب به همه چی گیر میدم

از امروز صبح هم فقط گریه کردم . 

الکی به شوهرم ‌، مادر شوهرم و دخترم هی گیر میدم . دست خودم نیست 

کاش یکی بود بشه باهاش حرف زد و اونم درکت کنه . بفهمه چی میگم

خیلی حال روحی داغونه  از دیشب به همه چی گیر میدم از امروز صبح هم فقط گریه کردم .  الکی ...

فاطیما جونم خواهری چیه دل مهربونت گرفته؟دوست گلم یکم قوی باش میدونم سخته ولی اگه خودمون مواظب خودمون نباشیم که دیگه واویلا حداقل تو دخترتو داری که بخاطرش خودتو سرپا نگه داری من چی که از همیشه تنهاترم وکسی دورم نیست ولی بازم میگم اشکال نداره ماه دیگه

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
چند وقت اقدامی؟ من ک دیگه خسته شدم 😂

منم تنبلی شدیددد دارم میشه بگین چه قرصی مصرف کردین برا حاملگی؟

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

فاطمیا جونم سعی کن دیگ شیر نخوری خدا نکرده دیابت میگیری صب ناشتا عسل و دارچین رو قاطی کن بخور  من از دیروز دارم میخورم عسل وسیاهدانه هم میخورم شبا هم شیره انگور میخورم البته شیره رو ب خاطر کمخونیم میخوردم دکترم گف خیلی کمخونی نمیدونستم گرمیه تخم مرغ محلی و تخم بلدرچین هم خوردم این ماه اون یکی ماه هم انجیرخوردم

خدا کنه الان ک موقع تخمک گذاریمه باردار بشم 

چون دکترم سونو رنگی نوشته برام  ک ماه بعد برم بعداینکه پری شدم ازمایش هم نوشته از سونو رنگی میترسم😢😭 میگن سخته درد داره 😕

خدا کنه حامله بشم دیگ سونو رنگی نیاز نباشه

خدایا ممنون ازت ک منو ب آرزوم رسوندی شکرت😍❤مواظب نی نی تو دلم باش❤❤❤😍😍
فاطمیا جونم سعی کن دیگ شیر نخوری خدا نکرده دیابت میگیری صب ناشتا عسل و دارچین رو قاطی کن بخور   ...

ان شاالله هرچی مصلحتته همون بشه وهمین ماه نی نی داشته باشی😍😍

2706