2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266968 بازدید | 35847 پست
عزیزم توروخدا با خودت این کارها رو نکن عزیزم . پس من که ۱۶ سال سآلم هستم و نتونستم بچه داشته باشم ال ...

آخه از این میسوزم ک همین قرصا منو ب این روز انداخت😢😢

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
الهی دورت بگردم تو هم میاری خیلی زود فقط کمی تحملت رو بالا ببر عشقم

خدا خودش میدونه ک من تو همه چیز صبر و تحملم کمه نمیدونم چرا نمیخواد مامان بشم همین الان خواهرشوهرم منو دیده هی گیر داده ک چرا بچه نمیاری والا خسته شدم ازبس این چیزا رو شنیدم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه از این میسوزم ک همین قرصا منو ب این روز انداخت😢😢

میدونم عزیزم 

دکترت رو عوض کن . اگه تو هاش سی جی به اندازه میزدی نباید کیست می اوردی .

منم الان ۴ ماهه دارم همین دارهارو بدونه امپول ازاد سازی میزنم ولی کیست نیاوردم . من ماه قبل سه تا کلومفین و یه تا لتروزول خوردم . این ماه که چند تا فکلیکول ازاد کردم سه تا لتروزول و یکی کلومفین خوردم . 

بدن هر فرد یک جور جواب میده گلم

دکترت با اون فولیکولهای خوبی که تو داشتی و در کنارش تنبلی بالا داشتی باید برای ازاد سازی داروی خیلی بیشتری میداد تا تبدیل به کیست نشه .

این اشتباه دکترت بود .

الانم دیر نشده یه دکتر خوب پیدا کن برو پیش اون دکتر تا زودتر نتیجه بگیری 

خدا میگه از تو حرکت از من برکت . سه قدم بردار خدا صدتا برات برمیداره

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
خدا خودش میدونه ک من تو همه چیز صبر و تحملم کمه نمیدونم چرا نمیخواد مامان بشم همین الان خواهرشوهرم م ...

بابا تو رو خدا سوگند جون حرف خواهرشوهر و مادر شوهر و بقیه رو ولش .

اگه حرف زدن جوری جوابشون رو بده که جرات دوباره پرسیدن نداشته باشند .

اصلا اگه شوهرت حمایتت میکنه بنداز گردن شوهرت و بگو که اون بچه نمیخواد میگه تو این گرونی و هزار جور مشکل بچه بیاریم میشه قوز بالا ثوز و خوده شوهرت هم جوابشون رو بده .

نا سلامتی مردِ زندگیت هست باید از تو حمایت کنه تا خانوادش نتونند حرفی بزنند .

مثل یه مرد بگو پشتت وایسته و ازت حمایت کنه و جلو همه در بیاد حتی اگه اونها میدونند تو مشکل داری هم بازم شوهرت پشتت باشه بگه من بچه نمیخوام هر کی هم به زنم حرف بزنه با من طرفه ‌ .

شیرش کن بفرست جلو تا برای خودت ارامش پیدا کنی و توی ارامش اقدام کنی 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2728

دوستان سینه ام فوق العاده درد میکنه کسی راه چاره ای داره

من ک سه هفتس  اقدام کردم برای بارداری  ولی از هفته ی گذشته علایمی مثل حالت تهوع و سفت شدن ...

😍😍

احتمالا بارداری بی بی و بیخیال بعد موعد پری برو ازمایش

با خبر خوب بیا

👧🏼🧒👶
فاطیما رازیانه میگن خوبه برا این‌مواقع

رازیانه قاعده اور هست . باعث میشه خونریزی زیاد بشه و عفونتهای واژن همراهش دفع بشه . ولی کارکردش مثل جوشونده ای که من گفتم نیست

گاهی ادم خیلی تنهاس و نیاز به معجزه داره...

عزیزم اصرارت برای بچه ی سوم برای چیه ؟ دلیل خاصی داری ؟ اخه با دو تا بچه آی یو آی کردن خیلی دیگه تلاش کردی

من ک سه هفتس  اقدام کردم برای بارداری  ولی از هفته ی گذشته علایمی مثل حالت تهوع و سفت شدن ...

اره عزیزم هنوز برای جواب مثبت دیدن با بی بی چک خیلی زود هست . انشاالله که باردار باشی

عزیزم اصرارت برای بچه ی سوم برای چیه ؟ دلیل خاصی داری ؟ اخه با دو تا بچه آی یو آی کردن خیلی دیگه تلا ...

اره دلیل داره واقعا بی دلیل نبست 

اونم چه اصراری که حتی دوقلو هم بشه خیلی بهتره

👧🏼🧒👶
اره دلیل داره واقعا بی دلیل نبست  اونم چه اصراری که حتی دوقلو هم بشه خیلی بهتره

خوب دلیلش رو خواستم بدونم انگار شخصی هست . ولی این همه هزینه و وقت صرف نکن . سعی کن الان از وجود بچه هات و همسرت از زندگی لذت ببری . 

اینکه همیشه تو حسرت یه چیزی بودن بعدش باز یه چیز دیگه هست واسه حسرت خوردن و بدست اوردن .

الان رو عشقه .

لذت ببر از زندگی ‌

به خدا الان اگه وارد زندگیمون بشی انگار اصلا غم نداریم . شادترین زندگی رو میکنیم . برای چیزی میخوایم تلاش میکنیم ولی بخاطر نداشتنش زندگی رو واسه خودمون تلخ نمیکنیم 

خوب دلیلش رو خواستم بدونم انگار شخصی هست . ولی این همه هزینه و وقت صرف نکن . سعی کن الان از وجود بچه ...

حتمن میگم برات دلیل و منتظرم جواب مثبت بگیرم 

نه اینکه لذت ببرم و دارم این لذت و 

کلا عاشق بچه هستم 

دختر و پسر فرق نداره 

اما دعام کن فاطیما از ته دلت دعام کن

نمیدونم یه حسی دارم انگار خیلی وقته میشناسمت 

میدونم دل پاکی داری و‌خیلی مهربونی 

لطفا دعام کن این ماه جواب مثبت بگیرم 

👧🏼🧒👶
2706