2726

سلام خوووووبین 😍😍

علائماتون چیان؟؟

بیاید از علائمامون بگیم 😉

من نهایتا تا دهم باید بشم..

ولی علائم ندارم ماه قبل خیلی علائم داشتم..

الان فقط تیر کشیدن دوتا تخمدانم..بیشتر راست.😊

و تیرگی هاله سینه هام !! اینو نداشتم تا حالا ..شایدم داشتم بهش برنخوردم ! 😯

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بارداری دیگه منم پونزدهم موعدمه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

وای از کجا باردارم؟؟؟؟ دوسال و دوماه اقدامم 😓

درد سینه ندارم..یا هنوز شرو نشدههه..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند وقت اقدامی؟

من ک دیگه خسته شدم 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
منم فقط پهلوهام دردمیکرداونم نه زیادفقط یبارخیییلیییی تیرکشید

عه .. من احساس میکنم اگه حامله بشم جحتما باید از تهوع بفهمم 😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درضمن کل بارداریمم اصلاااااسینم دردنکرد

جدی میگی؟ 😍ایوول خیلی بده سینه درد..من تو علایم پری زیاد سینه درد رو تجربه نکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توکل بارداریمم تهوع نداشتم اصلا😐 منم این فکرومیکردم ازبس توفیلمادیده بودم😂

اررره  منم همش فکر میکنم یه روز از خواب پاشم ببینم تهوع دارم یعنی حاملم 😐😂

راسته میگن مثلا اگه تو پری ها سینه درد نداشته باشی تو باردارب داری.. یا برعکس! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خانما منم 14ام موعدم هست... این ماه دکتر گفت عفونت داری بهم پماد واژینال داد گفت قبلش میتونی نزدیکی داشته باشی... بعدش خودتو بشور و پماد بزن... به نظرتون ممکنه با اسن شرایط بارداری اتفاق بیفته؟ دقیقا روزهای تخمک گذاریم بود

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

من 1سال و نیم پیش سقط داشتم... اونموقع خیلیییی درد سینه داشتم در حدی که کلی دکتر رفتم بعد فهمیدم باردارم... از اونموقع جلوگیری نداشتم اما نشدم... دکتر گفته ماه دیگه برم عکس رنگی بگیرم.. 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
سلام خانما منم 14ام موعدم هست... این ماه دکتر گفت عفونت داری بهم پماد واژینال داد گفت قبلش میتونی نز ...

سلااام بعله عزیزم امکانش هست..پماد مانع بارداریت نمیشه.. 😍😘کاش اینماه جفتمون مامان بشیمممم 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من 1سال و نیم پیش سقط داشتم... اونموقع خیلیییی درد سینه داشتم در حدی که کلی دکتر رفتم بعد فهمیدم بار ...

عه منم دوسالو دوماه . البته من شوهرم برج سه تازه واریگوسل عمل کرده..

خودمم پلی کیستیکم.. 

اینماه کلومفین خوردم قراره پری ک شدم برم سکنو واژینال 😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706