2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
من چقدر بدشانسم صبح که بی بی چکم یاد نداشتم استفاده کنم  6ساعت هم ادرارم رو نگه داشتم اب نخوردم ...

آزمایش ندادی؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من اقدام ندا شتم براهمون فکرم درگیره؟؟؟

منم اقدام نداشتم ولی یه هفته از پریودم گذشته ولی نشدم همیشه هم پریودام منظم بود بین ۲۸ تا ۳۰ روزه

صبح بی بی چک زدم منفی بود

سینه هام تیر میکشه، خم شدنی زیر شکمم درد میکنه

همش احساس پریودی دارم ولی نمیاد

نه نرفتم  راستی رفتی ازمایش؟؟عددش چند بود؟

نه منم نرفتم هنوز.فعلا نمیتونم برم.ی راست میرم سونو

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2731
منم اقدام نداشتم ولی یه هفته از پریودم گذشته ولی نشدم همیشه هم پریودام منظم بود بین ۲۸ تا ۳۰ روزه ص ...

ی بیبی چک دیگه بذار.شاید اوم یکی خراب بوده

سوگند جون ازت خبری نیست؟خوبی عزیزم ؟چه میکنی با نی نی؟

من بازم دل درد داشتم انقدر استرس داشتم ک زود ب دکترم ز زدم دکتر گفت تا سه ماه عادی یه چیزی خیلی اذیتم میکنه شکمم و معدم خیلی بزرگ شده خیلی باد دارم واقعا اذیت میشم حالت تهوعم هنوز خوب نشده هر روز بالا میارم  تو چطوری؟نی نی خوبه؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2738
ای وای منم که علائم تورو دارم  پس منم نیستم   راستی ترشح سفید نداری؟؟

پاهامم خیلی درد میکنه

من کلا یه هفته مونده به پریودم سینه هام درد میگرفت ولی این ماه کلا متفاوت بودم هیچ دردی نداشتم

من بازم دل درد داشتم انقدر استرس داشتم ک زود ب دکترم ز زدم دکتر گفت تا سه ماه عادی یه چیزی خیلی اذیت ...

وای من از دیروز خیلی نفخ دارم.پدرم دراومده.بدبختی هم نمیاد😑😑😑

وای من از دیروز خیلی نفخ دارم.پدرم دراومده.بدبختی هم نمیاد😑😑😑

حالا اولشه عزیزم خخخ من از هفته ی هفت به بعد افتضاح شدم الان باز ی کم بهتر شدم ب خدا خیلی حالم بد بود صبح تا شب فقط بیحال بودم خدا اون روزا دیگه واسم نیاره خیلی بد بود

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

من هنوزم دل درد و کمر درد دارم خدا رحم کنه  واسم دعا کنید ب خدا اگه این یکی هم نمونه دیگه دق مرگ میشم  تحمل ندارم دوباره ناراحتی شوهرمو ببینم

من بازم دل درد داشتم انقدر استرس داشتم ک زود ب دکترم ز زدم دکتر گفت تا سه ماه عادی یه چیزی خیلی اذیت ...

منم شکمم بدجور اومده جلو مخصوصا معده ام تا چیزی میخورم سفت میشه ولی حالت تهوع ندارم فقط آخر شبها یکم اذیتم

دل درد عادیه وقتی غیر عادی میشه که خیلی شدید باشه چند ساعت هم بکوب طول بکشه نگران نباش عزیزم دیگه چیزی به ان تی هم نمونده میری و خیالت هم راحت میشه تکون خوردن فسقلتم میبینی دلت براش ضعف میره😍😍

تا میتونیم باید از این دوران لذت ببریم مخصوصا ماه آخر سخت تر میشه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
من هنوزم دل درد و کمر درد دارم خدا رحم کنه   واسم دعا کنید ب خدا اگه این یکی هم نمونه دیگه دق ...

استرس نگیر فدات شم دل درد که داری یعنی بدنت بهت میگه استراحت کن زیاد لگنت داره جا باز میکنه واسه نی نی رحمت هر روز بزرگ تر میشه و میاد بالا

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706