2410
2553
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266961 بازدید | 35847 پست
راستی من بتامو برای بار سوم امایش کردم خداروشکر رسیده بود به ۱۰۶۵ یعنی دوبرابر و نیم شده بود خداروش ...

بیا اینجا مامانی خردادی هم میانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5027953/کیا-فروردین-یا-اردیبهشت-۱۴۰۰-مامان-میشن-بیایین-دور-هم-باشیم?postId=157314305

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی من بتامو برای بار سوم امایش کردم خداروشکر رسیده بود به ۱۰۶۵ یعنی دوبرابر و نیم شده بود خداروش ...

راستی دوستم اینم لینک مامانای خرداده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5126937/مامانای-خرداد-۱۴۰۰-بیاین-کنار-هم-باشیم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
بچه ها من امروز صبح بعد از ۴۸ ساعت بتامو دوباره چک کردم از ۱۸۸ رسیده بود به ۳۹۹ عصر هم رفتم دکتر گف ...

علایم بالای بان چطودی بوده؟ توی کدوم قسمتهاا درد داشتی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
2456
درچه حالی عزیزم؟من ممکنه فردا پری بیاد.همچنان زیر شکمم کار ک میکنم یا خم میشم درد داره

Hسلام عزیزم هنوز پریود نشدم امروز شد چهار روز که گذشت خیلی خیلی هم درد دارم  منم مثله تو همش میگم الان پریودیم میاد ولی خبری نیس 

Hسلام عزیزم هنوز پریود نشدم امروز شد چهار روز که گذشت خیلی خیلی هم درد دارم  منم مثله تو همش می ...

روز چند دوره ای؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

من امروز روز ۲۹ دورم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2714
شما مگه 10نبود تاریخ پریودیت؟؟؟

من از وقتی اقدام کردم نامنظم شدم.پری هام قبلا ۲۹ روزه بودن ولی الان ۲۶ روزه تا ۳۲ روزه داشتم.

من معمولا اخرین روزو در نطر میگیرم.ولی خب زودتر میشه دیگه چون بیشتر همین ۲۹ روزه یا ۲۸ روزه هستم

علایم بالای بان چطودی بوده؟ توی کدوم قسمتهاا درد داشتی؟

یه درد  نقطه ای بود داخلی بود من متوجه نشدم مال چیه ولی دکتر گفت حاملگی خارج رحم دردش پشت کمر نیس

بعد از دو سه روز هم برطرف شد راستش از همون روز اول تاخیر پریودم اون دردو داشتم خودم حس میکنم مال لانه گزینی بود حس میکنم بچه داشت اونجا میچسبید😂

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،
من معمولا اخرین روزو در نطر میگیرم.ولی خب زودتر میشه دیگه چون بیشتر همین ۲۹ روزه یا ۲۸ روزه هستم

منم والا نمیدونم چکار کنم شوهرم صد درصد مطمئنه که من حامله نیستم چون  کاری نکردیم که قرار باشه حامله باشم  سابقه تاخیر هم خیلی دارم  ولی این ماه  زمان تخمک گذاریم  لکه بینی داشتم براهمون فکرم  درگیره

یه درد  نقطه ای بود داخلی بود من متوجه نشدم مال چیه ولی دکتر گفت حاملگی خارج رحم دردش پشت کمر ن ...

عزیزمممممم  

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
منم والا نمیدونم چکار کنم شوهرم صد درصد مطمئنه که من حامله نیستم چون  کاری نکردیم که قرار باشه ...

منم خون دیدم روز تخمک گذاریم

2706