2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
سلام دوستان خوبین  انشاالله هرکی که دلش بچه میخواد خدا بهش بده نی نی منم۳روزبه دنیا اومده براهم ...

مباررررکههههه محیاجونم تنش سلامت😍اسم نینی چی شد

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتى من همراه ندارم خودا كنه پرستارا رسيدگى كنن بهم چون سزارينم نميتونم از جام بلندشم شير دادن به ...

رسیدگی با پرستارهاست. فقط می مونه شستشوی نی نی که بخوای میان این کارو میکنن. زایمانتون کیه؟

مامان سپهر مهر۹۴🧛وباران تیر۹۹👶
2731
مباررررکههههه محیاجونم تنش سلامت😍اسم نینی چی شد

مرسی عزیزم ایشاالله به دنیا اومدن نی نی خودت صحیح و سالم بغلش کنی،۲اسمس تو شناسنامه آیه میزاریم ولی صداش میکنیم

اینم تیکریک سالگی دختر یکی یدونه من
مرسی عزیزم ایشاالله به دنیا اومدن نی نی خودت صحیح و سالم بغلش کنی،۲اسمس تو شناسنامه آیه میزاریم ولی ...

قربونت برم ممنون😘ان شاءالله.اخی عزیزم خداحفظش کنه دخمل کوچولورو😍😍😍

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
رسیدگی با پرستارهاست. فقط می مونه شستشوی نی نی که بخوای میان این کارو میکنن. زایمانتون کیه؟

يازدهم بود پرستار گرفتم تا صبح پيشم موند خيلى خوب بود

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
2738
من اومدم بچه ها.مثل قبل فعال نیستم. فقط اومدم بگم برام دعا کنید.اورولوژ بهمون گفت برید برای ivf

سلام عزیزم خوبی از روزی که تو رفتی منم دیگه خیلی کم میام انشااله زودی بیای و خبر بارداریتو بدی بهمون و خوشحالمون کنی

خدایا لطفا یه نی نی سالم به من بده  عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمیایی؟    
سلام عزیزم خوبی از روزی که تو رفتی منم دیگه خیلی کم میام انشااله زودی بیای و خبر بارداریتو بدی بهمون ...

ان شاالله عزیزم😘هر دومون ان شاالله.من ک دیگه باید برم یرای ای وی اف.ی ماه دیگه میرم برای ازمایشات و تشکیل پرونده و..

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
ان شاالله عزیزم😘هر دومون ان شاالله.من ک دیگه باید برم یرای ای وی اف.ی ماه دیگه میرم برای ازمایشات و ...

منم این ماه هشتمین ماه اقداممه ولی هنوز هیچی به هیچی از شوهرمم خیلی ناراحتم هرچی من بیشتر ناراحتی میکنم اون انگار بیخیال تره همش میگه هر وقت خدا دوست داشت میده یا هم میگه مگه ما چندماهه اقدام کردیم از این حرفش خیلی زورم میگیره هشت ماه رو هیچ به نظر میاره

خدایا لطفا یه نی نی سالم به من بده  عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمیایی؟    
منم این ماه هشتمین ماه اقداممه ولی هنوز هیچی به هیچی از شوهرمم خیلی ناراحتم هرچی  من بیشتر ناراحتی می ...

من الان یک سال و سه ماهه ک اقدامم.برو ی دکتر خوب

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

من سينه هام دست ميزنم درد ميكنه يك هفته ست و خيلي سرگيجه دارم و از امروز صب هم كمر و زير دلم درد ميكنه ٢٤ سيكلمه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
من سينه هام دست ميزنم درد ميكنه يك هفته ست و خيلي سرگيجه دارم و از امروز صب هم كمر و زير دلم درد ميك ...

تا موعدت صبر کن اگه پریود نشدی فرداش بی بی بزن انشالله بارداری

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706