2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266968 بازدید | 35847 پست
واى بچه ها من دارم از استرس ميميرم هر چى به زايمانم نزديكتر ميشم اين دفعه ميخوام از كمر به پايين بيح ...

نگران نباش یه پارچه میکشن تا جلو رو نبینی انشالله بچه سالم دنیا بیاد عزیزم خوبه بی هوشت نمی کنن همون لحظه دنیا بیاد نشونت میدنش😍😍

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام بچه ها 

خواهش میکنم اگه پیام منو دیدین جواب بدین 

من 5 تا اچ ام جی داشتم تا دیروز زدم امروز روز 13 پری بود رفتم سونو دکترم گفت سمت راست دوتا فولیکول 19دارم و دوتا اچ ام جی دیگه بهم داد که امروز و فردا بزنم و برای دوشنبه دوتا اچ سی جی داده که باهم بزنم الان نمیدونم اچ سی جی رو هم میشه تو بازو یا ناف زد یا که نه باید زد تو باسن؟

اخه بخاطر شرایط پیش اومده اچ ام جی ها رو همسرم زد برام اگه اونم عضلانی باشه میخوام بدم بزنه برام 

خدایا لطفا یه نی نی سالم به من بده  عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمیایی؟    

سلام بچه ها

کی منو یادشه

از بچه های قبل کی هست کی نیس

کی باردار شده

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
از قدیمیا فک کنم فقط من مامان نشدم

مشکل ات چیه

تنبلی داری

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
سلام بچه ها  خواهش میکنم اگه پیام منو دیدین جواب بدین  من 5 تا اچ ام جی داشتم تا دیروز ز ...

hcg hham azolanie

خدا جونم شکرت که به این بندت رحم کردی و یه نی نی خوشگل تو دلم گذاشتییی😍😍.....نی نی جونم اینو بدون مامانی خیلی دوست داره💖💋
مشکل ات چیه تنبلی داری

اول که یه مدت اقدام بود فهمیدم پرکاری تیروئید دارم مجبور شدم اقدام نکنم تا درمان بشم بعدش دوباره چند وقت اقدام بودم تنبلی تخمدانم اجازه نمیداد فولی رشد کنه تنها راه برای من کاهش وزن بود که دوباره 5 ماه اقدام نکردم تا وزنمو بیارم پایین که آوردم بیشتر از 18 کیلو کم کردم این ماه اقدام نصفه و نیمه داشتم منتظر پریودی ام سه شنبه بعد از ماه دیگه جدی اقدام کنم امیدوارم دوباره کارم به دکتر نکشه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
اول که یه مدت اقدام بود فهمیدم پرکاری تیروئید دارم مجبور شدم اقدام نکنم تا درمان بشم بعدش دوباره چند ...

۱۸ کیلو عالیه دختر

مطمن باش بزودی نتیجه میگیری

اول که یه مدت اقدام بود فهمیدم پرکاری تیروئید دارم مجبور شدم اقدام نکنم تا درمان بشم بعدش دوباره چند ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4686763/من-متخصص-زنانم-کسی-سوالی-داره-در-خدمتم

2706