2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست

من شنبه پری شدم، منتظرم روزای طلایی برسه اقدام کنم که انشالله بشه یه نی نی ملوس عین مامانش، خودشیفته هم خودتونید😂😋😎😍😅

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
من شنبه پری شدم، منتظرم روزای طلایی برسه اقدام کنم که انشالله بشه یه نی نی ملوس عین مامانش، خودشیفته ...

ای جانم.ببین پاک شدی یک شب درمیون برو اقدام..قبلشم صلوات بفرست.انشالله که این ماه مامان بشی عزیزدلم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم.ببین پاک شدی یک شب درمیون برو اقدام..قبلشم صلوات بفرست.انشالله که این ماه مامان بشی عزیزدلم.

ممنون عزیزم انشالله، امروز روز 7 پریودمه لک قهوه ای میبینم بدم میاد اقدام کنم تمومی هم نداره که نمیدونم چیکار کنم دو روز پیش پاک شدم ولی اینا ادامه داره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
ممنون عزیزم انشالله، امروز روز 7 پریودمه لک قهوه ای میبینم بدم میاد اقدام کنم تمومی هم نداره که نمید ...

منم پریودام ۷ الی ۸ روزه بود دو سه روز اخر لک قهوه ای بود .اما صبر کن کامل پاک شی.توکل به خدا.😘

شوهرت دارویی چیزی میخوره؟ گرمی بخورین.کلا خوبه

2728
منم پریودام ۷ الی ۸ روزه بود دو سه روز اخر لک قهوه ای بود .اما صبر کن کامل پاک شی.توکل به خدا.😘 شو ...

نه شوهرم خداروشکر سالمه از هر نظر خودمم تنبلی دارم که دکتر گفت ورزش کن دارو نداد، حالا ورزش و دارم ادامه میدم، این لک بینی رو اعصابه😄

خیلیم عالی عزیزم.دعا میکنم موفق باااااشی😂

مرسی عزیزم خیلی بیتابم برا نی نی مون😍 انشالله این ماه بیاد دیگه فسقلی 😂

2738
میادددد دقیقا لحظه ای که فکرشم نمیکنی😂😂

انشالله 😍

چطور لکه ای؟ نگران نباش  استراحت کن.خدا دَمِش خیلی گرمِ . هواتو داره❤

یه چیزی تو مایه های خون ابه لکه های خون تیره 

قربونت برم مرسی واسم دعا کن دو سه ماه دیگه میشه دو سال اقدام

برای حال دلم دعا کنید😔😔
2706