2410
2553
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266961 بازدید | 35847 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلممم❤ من اگر لکه ندیده بودم صدسال نمیفهمیدم باردارم😐 ولی میخوای یکی دو روز بگذره بعد برو.اگ ...

نه گلم موعدم یکشنبه اس

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
2720
اینم بی بی امروز صبح من 😍😍😍😍 یکم کمرنگه ❤❤❤

مبارک باشه روز چندم موعدی

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
عزیزممممم درسته آدم ناراحت میشه ولی به خودت امید بده تا چشم ب هم بزنی پریودت تموم میشه و چند روز بع ...

فدات شم . راس میگی.  استرس لعنتی رو که نمیتونم   دور کنم.  هفت ساله ازدواج کردم. یک سالو چهارماهه اقدامم. نشده که نشده.  تا وقتی تو فکر بچه نیستی.   عین خیالت نیست اما وقتی میایی تو اقدام و هی نمیشه نمیشه.    و اینکه میبین تو فامیل و دوستان همه. بچه دار شدن  زود اقدام کردن زود باردار شدن  و هرجا میری    همه یه جوری حرف میزنن که ............ 

خدا به حق این روز عزیز  اولاد سالم وصالح قسمت همه ارزومندان کنه .

2714
فدات شم . راس میگی.  استرس لعنتی رو که نمیتونم   دور کنم.  هفت ساله ازدواج کردم. یک س ...

دقیقا من که انقد میشنوم دیونم کردن تازه من و خواهر شوهرم با فاصله یک ماه ازدواج و عروسی کردیم اون ماه دیگه خدا بخواد بچش به دنیا میاد من موندم هنوز 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قشنگ خطش درست‌بود معذرت میخوام چند قطره ادرارم مونده بود تو بی بی چکه رفتم صبونه خوردم‌اومدم‌دیدم‌ اینجور شده
پر‌رنگ بود خطش مث خط سی بود اشتباه کردم عکس‌نگرفتم‌اون‌موقع ادراره زد پخشش کرد😂😂😂😂

اقدام برای بارداری دوم 💪ب امید دوقلو دار شدن😍😍 
 قشنگ خطش درست‌بود معذرت میخوام چند قطره ادرارم مونده بود تو بی بی چکه رفتم صبونه خوردم‌اومدم‌د ...

عزیزم کاملا مشخصه چشمت روشن دلت شاد انشالله صحیح و سالم بدنیا بیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااااای عزیزم چشمت روشت انشالله که خیر تو خوشحالیت برای منم دعا کن عزیزم 

قربونت برم ب حق این روز عزیز حضرت محمد حاجت دلتونو بده انشاالله شمام برامن‌دعا کنین نی نیم سالم‌باشه

اقدام برای بارداری دوم 💪ب امید دوقلو دار شدن😍😍 
قربونت برم ب حق این روز عزیز حضرت محمد حاجت دلتونو بده انشاالله شمام برامن‌دعا کنین نی نیم سالم‌باشه

خیلی ممنوم انشالله سالمو تندرست به دنیا میاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706