2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266967 بازدید | 35847 پست
منم یه هفته دارم تا پری  خدا رحم کنه  همسرم میگه این سری پریود بشی خیلی ناراحت میشم اخه ...

چنتا فولی داشتی؟ انشاا..میگیرههههه 😍😍

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سلام دوست جونا، خانوما لطفا میشه راهنماییم کنید من امروز 6 روزه که پریودم عقب افتاده بی بی زدم کمتر ...

عزیزم مبارکت باشهههههه 😍😍😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیر نظر دکتر بودم دوفاستون داد بهم دیگه ولی ۱۴ روز تاخیر داشتم همیشه قرصو‌ ول میکردم به ۴ روز نمیرسی ...

اره منا بخاطر سقطت اینطوری عقب افتادی یادم نبود 😘😘 از اونماه دیگه سر موقع میشی انشاا.. 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه چیز دیگه هم هست نمیدونم درسته یانه من قبلا اینطور نبود انگشت که میکنم داخل واژنم احساس میکنم. پف ...

حلما دوست من امتحان کرد درست بود ینی ماهی ک حانله بود بسته شده یود..ولی من سردرنمیارم اخه 😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
حلما ینی چی اینکارات؟؟!!!! یکی از دوستای من بعد 20 روز تاخیر بی بی چکش مثبت شد چون لقاحش دیر بود

گلم اینقدر که اعصابم خرابه ازاین پریودی های نامنظم. من. از دوران مجردیم. پریودیم نامرتبه. دعوا درمونم کردم درست نشد. همیشه ۴۰ روزه یه. بایه دنیا درد. هرموقع این کاراراو میکنم پری میاد. سر دخترم تاخییر داشتم. رفتم موجها ابی. خیلی سوار وسایلا شدم. تازه برا اولین بار. سقوط ازاد هم رفتم که چنان لگنم به زمین خورد تا دورز درد میکرد. خخخخخخخ. فرداش از درد لگن رفتم دکتر. ازمایش سونو که رفتم دیدم ۶ هفته حامله ام     

حلما دوست من امتحان کرد درست بود ینی ماهی ک حانله بود بسته شده یود..ولی من سردرنمیارم اخه 😄

بله یه چند تا دیگه هم. بودن گفتن. همینطوربودن حامله بودن منم الان همینطوریم. بقیه هم یه امتحانی کنین خبرشو بدین 

سلام دوست جونا، خانوما لطفا میشه راهنماییم کنید من امروز 6 روزه که پریودم عقب افتاده بی بی زدم کمتر ...

عی جونم سلام مامان شدنت مبارک بانوووووو

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
بله یه چند تا دیگه هم. بودن گفتن. همینطوربودن حامله بودن منم الان همینطوریم. بقیه هم یه امتحانی کنین ...

حلما جون یبار دیگه دوتا روششو توضیح میدی برام من میترسم برم سمت واژنم از بس زیر دلم گرفته و درد زیر دل دارم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
منم درد دارم. این درد پیرم کرد. عزیزم. یه خانمی تو همین تاپپیک ها گفت. الان عکسشو میفرستم

عکسشو فرستادم. گلم. یکی دیگه هم اینکه انگشتت رو داخل واژنت بکن. من همین کارو انجام دادم. واژنم از داخل. دیواره هاش انگار پف کرده. وانگشتم داخل احساس تنگی میکنه. من الان دقیقا همینطورم

برم خودمو یه معاینه بکنم 🤣🤣🤣🤣🤣

2706