2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266968 بازدید | 35847 پست
نینیت هنور کوچیکه. باز تازه اقدام کردی. دمت گرم

دوسال و٤ماهشه تنها با خودش تو خونه بازى ميكنه دلم براش ميسوزه خيلى گناه داره فاصله سنيشون كم باشه بهتره باهم صميمى ميشن 

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اين ماه كه اقدام كردم حامله بشم تولدش با دخترم تو يه روز ميشه يدونه تولد ميگيريم واسه جفتشون&nbs ...

عجب مامانی. ماشاالله به ارادت منم دخترم. ۴سالشه. همش تنهاست همش باخودش حرف میزنه  خداکنه ازمنم گرفته باشه که. زایمانم به تابستون نیفته

خانمایی که مثل خودم بلاتکلیفین. من یه جا خوندم یه خانمی نوشته بود دهانه واژنتون رو تو اینه نگاه کنید اگه به هم چسبیده است وسوراخی باز نیس. بسته یه. یعنی حامله این ولی اگه سوراخ . اندازه یه لوله خودکار بازه یعنی. حامله نیستین. شماهم امتحان کنین من امتحان کردم. بسته است به هم چسبیده

2728

یه چیز دیگه هم هست نمیدونم درسته یانه من قبلا اینطور نبود انگشت که میکنم داخل واژنم احساس میکنم. پف کرده انگار. و انگشتم احساس تنگی میکنه. ببخشید اینقدر رک میگم. میشه شماها هم امتحان کنین ببینین چطوره؟؟؟

سلام دوست جونا، خانوما لطفا میشه راهنماییم کنید من امروز 6 روزه که پریودم عقب افتاده بی بی زدم کمتر از 5 دقیقه هاله افتاد میخواستم ببینم هاله اش قبوله و امیدوار باشم یا نه؟ 

ماییم و تو ای جان که جگر گوشهی مایی
منا زیر نظر دکتر چرا نمیری؟ باید دارو بخوری تاخیرات زیادن ک

زیر نظر دکتر بودم دوفاستون داد بهم دیگه ولی ۱۴ روز تاخیر داشتم همیشه قرصو‌ ول میکردم به ۴ روز نمیرسید پری میومد گفتم شاید این سری به خاطر سقطم بدنم بهم ریخته

خوبی عزیزم  آره هنگ بود سارا جان روز ۱۹ و ۲۱ لک های قهوه ای دیدم😍 احتمال داره لانه گزینی باش ...

اره عزیزممممم احتمالش زیاده همین ک بیشتر از سه روز نشده نود درصد بارداریه 🙆😍😍

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سلام اسی جون دیروز رفتم سونو ببین نرمالم🤔اندومترم روز ۶ سیکلم ۷ بود🤔 @sara__1373   ...

ساناز من از اندومتر سر درنمیارم عزیزدلم.. صبر کن بچه ها راهنماییت کنن ..یا تاپیک بزن 😙😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
دوسال و٤ماهشه تنها با خودش تو خونه بازى ميكنه دلم براش ميسوزه خيلى گناه داره فاصله سنيشون كم باشه به ...

بنظرم بهتررررین کاره.. ولی یه کم اذیت میشی خودتا..ولی بعدا کیفشو میکنی 😂😇

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا چمدونم چی بگم بی بی که منفی بود. امروز ۳۷ پریودیمه. سابقه تاخیر هم خیلی دارم.   رفتم بالا ...

حلما ینی چی اینکارات؟؟!!!! یکی از دوستای من بعد 20 روز تاخیر بی بی چکش مثبت شد چون لقاحش دیر بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاخ که فدات ساراجون چقدر امیدوارم کردی،پس صبر میکنم تا ۱۰ مهر بلکه خدا خواست و از دادم و مثبت شد&nbs ...

خدانکنهههههه انشاا..مامان شدی..من ک امیدوارم بهت 😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706