1345
1273
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 99484 بازدید | 16458 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام به همه مامانا و منتظرااا 

من ااین ماه یعنی مرداد برای اولین بار میخوام اقدام کنم  

برام دعا کنین 

نمیدونم چرا استرس دارم 

من پلی کیست هستم ولی دو ساله تحت نظر دکتر زنان هستم 

اگر تجربه ایی دارین به منم بگین فکر کنین خواهرتونم   

بیایین تعیین جنسیت کنم براتون  میشه برای پسر دار شدنم صلوات بفرستین؟
بعد ۶روز تاخیر پری اومد😞

😔😔😔 ماه بعد❤❤❤

ناگهان رسیدی و خوشبختی پروانه ای بود...که پر زد و روی شانه ام نشست🦋                          من بهشتمو تو همین دنیا میسازم😇😇😇😇
سلام به همه مامانا و منتظرااا  من ااین ماه یعنی مرداد برای اولین بار میخوام اقدام کنم   ...

عزیزم خدا کمکت کنه اصلا استرس تداشته باش خوب نیس.من بنظر خودم اون روزا چون استرس نداشتم حامله شدم.اصلا بهش فک نکن

ناگهان رسیدی و خوشبختی پروانه ای بود...که پر زد و روی شانه ام نشست🦋                          من بهشتمو تو همین دنیا میسازم😇😇😇😇
عزیزم خدا کمکت کنه اصلا استرس تداشته باش خوب نیس.من بنظر خودم اون روزا چون استرس نداشتم حامله شدم.اص ...

ممنون عزیزم 

سعی میکنم 

ممنون از دلداریت برام دعا کن

سلام به همه مامانا و منتظرااا  من ااین ماه یعنی مرداد برای اولین بار میخوام اقدام کنم   ...

سلام گلم نگران نباش منم پلی کیستیک بودم و الان یه پسر۴ساله دارم 

داروهاتو مصرف کن و روزای تخمک گزاریت اقدام کن حسابی چیزای تقویتی بخور ورزش کن ان شاالله نتیجه میگیری

من بعد۴ماه اقدام باردارشدم

Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕
سلام گلم نگران نباش منم پلی کیستیک بودم و الان یه پسر۴ساله دارم  داروهاتو مصرف کن و روزای تخمک ...

عزیزم شما چی خوردین منظورم تقویتیه؟

من دکترم برای تنبلیم فقط گلوکفاژ داره روزی 2 تا و نصفی و اسپرینولاکتون 

اره عزیزم استارتر همینجا بعد دوسال و چن ماه باردار شد امیدتو ازدست نده😊

توکل به خدا

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
1348

سلام گلی انشاالله  زودی باردارشی 😍

میشه واسه مادر شدنم صلوات بفرستی؟ 😍🙏
بیشتراز همه هم پاهام انگار یخ میشن و بی حس

عزیزم کم خونی نداری؟

1288

سلام خوبین؟انشأالله ک همه ب ارزوتون میرسین سال بعد این موقع نی نی هاتون بغلوتونن الهی امین

من همیشه کسایی ک منتظر بچنو درک میکنم خدا ب هیچ کسی این دردو نده خیلی بده

من خودم تجربه نکردم انشالله هم تجربه نمیکنم اما نمیدونم چرا خیلی درکتون میکنم

یه سوال دارم خانوما آدم با یبار اقدام میشه حامله شه؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشبختی گاهی فقط یه نگاه پر محبت ببین مشغله های روزانس اینکه نگاه کنی و ببینی با عشق داره نگات میکنه ،برای همه شما نی نی سایتیا آرزوی خوشبختی پیش کسی رو میکنم ک از ته دل دوستتون داره☺😊☺😊☺😊☺
کسی اینجور میشه؟من چیکار کنم؟

من همینجورم 

مخصوصا تابستونا.

نگاه یکم بخاطر محل زندگیمونم هست .‌تو حساب کن اسپیلت کلا شبانه روز روشنه و رو دمای کم ک سرد

ماهم خوب بخاطر پریود فشارمون پایینه. بخاطر همینه

تو شهرای دیگه دوساعت کولر روشنه نیم ساعت حاموش. ادم بهتر میشه

من پلیور و جوراب پشمی میپوشم میشینم😁😁

اما کلا حلوا درست کن بخور ک چای و دارچین و زنجفیل خوبه یکم از درون گرم میشی

ببخشید من سنم کمه زیاد این چیزا رو نمیدونم سوال میپرسم ممنون میشم راهنماییم کنید 

چن سالته😊

خوشبختی گاهی فقط یه نگاه پر محبت ببین مشغله های روزانس اینکه نگاه کنی و ببینی با عشق داره نگات میکنه ،برای همه شما نی نی سایتیا آرزوی خوشبختی پیش کسی رو میکنم ک از ته دل دوستتون داره☺😊☺😊☺😊☺
سلام خوبین؟انشأالله ک همه ب ارزوتون میرسین سال بعد این موقع نی نی هاتون بغلوتونن الهی امین من همیشه ...

خواهر اینجا همه چند بار اقدام هستن

البته اگر رحم قوی و اسپرمم قوی باشه اره میشه یدفعه . هرماه ۲۵ درصد احتمال حاملگی داره

1346