1351
1341
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 104121 بازدید | 17054 پست
دوستان تو مطب دکتر هستم واسه سونو و فولیکولهام دکتر گفته بود ذخیره تخمدانی ات داره تموم میشه و از ...

چی شد عزیزم برنگشتی

چرا نیستی

ناگهان رسیدی و خوشبختی پروانه ای بود...که پر زد و روی شانه ام نشست🦋                          من بهشتمو تو همین دنیا میسازم😇😇😇😇

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

توکی میری آز؟

یا فردا یا شنبه میرم

ناگهان رسیدی و خوشبختی پروانه ای بود...که پر زد و روی شانه ام نشست🦋                          من بهشتمو تو همین دنیا میسازم😇😇😇😇
1350

فک کنم من فقط ۴ساله عروسی کردم همتون ۲ساله🙃🙃🙃🙃

من پوستم خارش گرفته انگاری صورتمم میخواد جوش بزنه طبیعیه؟؟؟

سلام دوستان رفتم سونو

اول سونو سینه گفت که از لحاظ پوستی درگیر شده و مشکلی نداره . تومور نه بزرگتر شده نه بدخیم . 

فقط چند جور پماد واسه زدن بهش داد و گفت دردش بخاطر مصرف کلو مفین و لتروزول هست .

بعد شونو رحم انجام دادم و تخمدان هم انجام دادم .

گفتش شانس اوردی که شبی ۴ تا کلومفین و ۲ تا لتروزول خوردی و امپول ازتد سازی نزدی و کیست هم نگرفتی .

گفتش این ماه که دارو مصرف نکردی فولیکولات روز ده عالی هست .

گفت حتی سقط کردنت هم بخاطر قرص ها بوده . گفت طبیعی روندت رو ادامه بده . 

برای همسرم حدود ۷ یا ۸ تا داروی مکمل نوشت که رفتم حدود ۳۰۰ شد گرفتم . ازمایش اسپرنش هم یکساعته ج دادن گفتند یه کوچولو ضعیف هست .

به منم گفت امروز که ۹ روزم تموم میشه و رفتم سونو یه فولیکول ۱۳ تخمدان راست دارم و یه فولیکول ده در تخمدان چپ دارم .

گفت حدودای روز یازده ازاد میشه . 

گفتم امپول هاش سی جی بزنم گفت نیاز نیست اگر تخمک ازتد نمیشد با کلومفین چهار یا پنج تا باید فولیکول درشت میداشتی . گفت ازاد شده که کیست نداری وگرنه الان باید چند تا کیست بزرگ میداشتی .

گفتش روزی دو میلیمتر به اندازه فولیکول اضافه میشه . گفت از ۱۸ به بالا برسه ازاد میشه . 

گفت تخمدان راست روز ۱۳ سیکل اندازه اش ۲۱ میشه و فکلیکول تخمدان چپ ۱۸ میشه . 

ممکنه هر دو ازاد بشند ممکن هم هست یکی .

گفت فقط همسرت رو تقویت کن . اقدام هم ایرادی نداره .

خداروشکر با دعای شما مشکل نیود 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
سلام دوستان رفتم سونو اول سونو سینه گفت که از لحاظ پوستی درگیر شده و مشکلی نداره . تومور نه بزرگتر ...

عزیزززززززم

با اینکه خیلی سر در نیاوردم

ولی خداروشکر که حال روحی وجسیمت خوبه

نگرانت بودم❤❤❤

1348

بچه ها من کلومفین و لتروزول میخورم موقع تخمک گداری ترشحات تخم مرغی قطع میشد و شدیدا واژن خشک میشد و اینکه همیشه نزدیکی هام دردناک بود . ولی الان از انروز ترشحات تخم مرغی شروع شده و روند تخمک گذاری ام طبیعی شده .

همه رو مدیون دعای شما دوستان و لطف و رحمت خداوند میدوننم

ممنون دوستان

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
@فاطیما_بانو_هستم     کجایی روله خوبی

جونِ دلم اومدم توضیح دادم بخون عزیز دلم

ممنون به فکر بود

@yasna۲۰۱۸    

کجایی خواهر گلم

بیا ببینیمت عزیژم

1308
خودت مامان شدی؟؟؟ میشه بفرستیشون😍😍😍

این عین پیام دوستمه

[سوره مزمل برای آرامش زندگی
این ذکر خیلی مجرب، دعایی هست که حضرت زکریا خوند و خداوند بهش حضرت یحیی رو داد. تا چهل روز روزی ۷۰ مرتبه بخونید وسطاش با کسی حرف نزنید.( ربِ لا تًزَرنی فرداً و انتَ خیرُالوارثین )
هر  روز صبح و عصر هفتاد مرتبه بگو: سبحان‌الله، ده مرتبه استغفرالله و نه مرتبه تسبیح و آن را با استغفار تمام کن
همینا خیلی خوبه اکثرا جواب گرفتن. فقط اینکه واقعا باید با خلوص نیت و اعتقاد بخونید. واقعا تاثیر داره.]

خدا را چه دیدی شاید قرار است همان بشود که می خواهی😊😊
اونم ۷۰ ایه مث من متنها ۵ ماه کوچیکتر😅

عه خوب باز همسن خودته شوهر منم یه سال ازم بزرگتره

خدایا شاید باورت نشه ولی منم هستم...😔😔          دلم کمی معجزه میخواهد....                                     میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید😔
یا فردا یا شنبه میرم

راستی عزیزم بهت تبریک میگم ببخشید حواسم نبود😍😍😍😍😍😘😘😘😘

خدایا شاید باورت نشه ولی منم هستم...😔😔          دلم کمی معجزه میخواهد....                                     میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید😔
1335