2726
عنوان

سلام . کیا جداشدن با بچه و ....

2832 بازدید | 73 پست

سلام . دوستان روز همگیتون بخیرو خوشی . 

زندگی خودم خیلی متشنج شده واقعا عرصه تحمل کردن هم از سرم گذشته واقعا دیگه نمیتونمدشرایطی که دارم تحمل کنم تصمیم بر جدایی گرفتم . امروز با مشاور هم صحبت کردم وقتی دید دیگه استانه تحملم هم پرشده و برام دیگه همسرم هیچ ارزش نداره و ازش بیزار شدم جوری که نبودنش برام نعمت هست به جای اینکه ازش دور باشم دلتگ بشم براش تازه خو ش حالم هستم و دارم خودمو عذاب میدم اونم که از شرایط زندگیم کاملا اگاهه با نظرم موافق بود . 

حالا تنها دغدغه ام بچه هام هستن اینکه میتونم با دوریشون تاب بیارم یا نه . 

ایا میشه و میتونم از  قانون حضانت بچ ههام بگیرم و میدونم تا مراحل قانونیش طی بشه همسرم اذیتم میکنهو حتی از دیدار بچه هام هم جلو گبری میکنه . 

خاستم ببینم کسی بوده اینجا که شرایط مثل من براش بعد از طلاق فقط بخاطر بچه هاش عذاب دبده باشه . اینکه چه جوری میشه این درد و تحمل کرد . باهاتون درد دل کنم . از خدا میخام بهم قدرت بده برام دعا کنید خیلی سخته از الان فکرش میکنم دیونه میشم . 😭😭😔😔😔

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میخام اقدام کنم 

ببخشید اظهار نظر میکنم.

میدونید بچه ها بعد از طلاق چقدر دچار آسیب میشن و  چقدر بعد ها تو زندگی زناشوییشون به مشکل برمیخورن . 

اگر میتونی با کلاسای  زوج درمانی و کلاسهایی که مخصوص  خانوماست  خودتو بساز و جدا نشو . چون زندگی بعد از طلاق پر از دردسره.

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

از کجا میفهمی نبودنش ازارت نمیده

من با این مساله نمیتونم کنار بیام فکر میکنم بعدا بترسم ک چرا اط دستش دادم

میگی یکم از شرایطت رو

چطوری بود

شوهرمن ولگرده میخواد منم باهاش باشم هرجا میره ولی خوب زشته همه جا همراش باشم خونه کسایی نمیشناسمشون

تنها عیبش اینه

شما چ عیبی داشت

A A
بچه ها رو بهت میده یا نه؟ بچه بدون مادر ، خیلی سختی میکشه تا بزرگ بشه 

نمیدونم فکر نمیکنم امااز جایی که میدونم عرزه نداره شاید بشه .

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

فقط تو جملاتت خودخواهی دیدم فقط ...حتی برا بچه هاتم بخاطره دلتنگی و دوریه خودت ناراحتی ،یعنی اصلا حال و روحیات اونا هییییچ ارزشی برات نداره؟اینکه طلاق شما چه تاثیراتی تو زندگیشون میزاره اصلا مهم نیست؟

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

بچه اي كه توي محيط متشنج بزرگ ميشه هم خيلي سختي ميكشه. بچه ي طلاق هم حتما سختي هاي خودشو داره . كاشكي يه راهي بود واقعاًً كه بچه ها أذيت نشن😔 اونوقت تمام مادرايي كه به خاطر بچه تحمل ميكنن هم رها ميشدن

مخصوصا  دختر بعد طلاق خیلی اسییییییب میبینه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2706