2733
2734
عنوان

مقایسه بین بچه ها

162 بازدید | 17 پست

من یه پسر سه ساله دارم که خیلی زود به حرف افتاد و خیلی سر و زبون داره جوری که دوست و آشنا فامیل همه راجع بهش میگن البته به نظرم ژنتیکیه چون خودمم همینطور بودم و از وقتی این دنیا اومد تو فامیل خودمون همش میگفتن ببینیم هوشش به دلسا رفته و زود به حرف میاد یا نه یعنی اینو به هوش ربط میدن حالا پسر دومم 50روزس و از حالا اطرافیان هی میگن ببینیم مثل اون میشه خیلی از این ناراحتم میترسم این دیرتر به حرف بیاد بعد همش اطرافیان بگن که دیرتر حرف افتاد یا هوشش از اون کمتره بعد تو روحیش اثر بزاره یا تو روابط پسرام

من تو جواب دادن به بقیه خیلی کم رو هستم وقتی اینو میگن چه برخوردی باید بکنم که هم بفهمن مقایسه درست نیست هم محترمانه باشه کسی دلخور نشه ازم؟

ولش کن عزیزم چرا الکی به حرف مردم میری برات اصلا مهم نباشه

انشاالله همیشه سالم وشاد باشن اون جوجوها

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولش کن عزیزم چرا الکی به حرف مردم میری برات اصلا مهم نباشه انشاالله همیشه سالم وشاد باشن اون جوجوها

برای خودم مهم نیست میترس رو اعتماد به نفس دومی اثر بزاره وقتی بزرگ شه یا باعث بشن بچه هامم خودشونو با هم قیاس کنن

برای خودم مهم نیست میترس رو اعتماد به نفس دومی اثر بزاره وقتی بزرگ شه یا باعث بشن بچه هامم خودشونو ب ...

نگران اونام نباش شما خودت میتونی با بیشتر حرف زدن باهاشونو انرژی دادن و اعتماد به نفس دادن بهشون اون حرف هارو براشون حذف کنی وروشون تاثیری نداره

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2738
بچه دوم معمولا زودتر به حرف میفته، اصلا هم حرف زدن به هوش مربوط نیست، هر کی گفت بگو ادیسون ۶ سالگی ب ...

حرف زدن بیشتر ژنتیکیه پسر اولم ژن خودمو داشته شاید این نداشته باشه نمیدونم چرا اطرافیان اینو نمیفهمن و این چیزارو به هوش ربط میدن

مگه هر بچه ای زود به حرف بیاد باهوشه ؟

نه والا نمیدونم چرا اینو میگن 

من کلا فیزیک و ریاضیم خوب بود رشتمم مرتبط هست و اکثر بچه های فامیل و دوست و آشنا را از دبستان تا کنکور و دانشگاه و کنکور ارشد ساپورت کردم حالا اینا اینو ربط میدن به زود حرف زدن نمیخوام بچه هام بزرگتر میشن اینارو بهشون القا کنن چون نمیشه تو یه جمعی بشینیم حرف این نشه و نگن حالا ببینیم این دومی چجوری میشه

2706