2737
2739

بچه ها من بچم سه ماهشه و ابدا بچه نمیخوام

روش جلوگیری طبیعی کاندوم و امپولم کنار بذارین

میخوام بدونم لاینسترول(قرص شیردهی)جواب میدا تا برم دستگاه بذارم؟هنوز پریود نشدم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اطلاع ندارم

ممنونم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
طبیعی پیشگیری کن دیگه

😐

عزیزم بهترین سالم ترین روش کاندوم و طبیعی هست بقیه روشها همه برای زن عوارض داره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
عزیزم بهترین سالم ترین روش کاندوم و طبیعی هست بقیه روشها همه برای زن عوارض داره

نمیشه عزیزم تو عنوان ک زدم

من پیگیر دستگاه شدم پزشکم انصاف داشت وگرنه بخاطر پولش هم که شده میگفت بیا بذارم برات.اصلا توصیه نکرد گفت خونریزی شدید میاره ممکنه به بدنت نسازه...گفت کلا خیلی پردردسر هست.تازه صددرصد هم نیست😐

ک ا ن د و م چرا نه؟؟؟؟بهتر از قرصای هورمونی هست و درست استفاده بشه سیفه

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
😐

عزیزم کاندوم پیشگری کن من خواهرم ایودی گذاشت چند ماه پری نشد خوب بود ولی الان بدجوری افتاده به لکه بینی واصلا پاک نمیشه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

عزیزم دستگاه چابه جابشه هیچ علامتی نداره یهومیبینی باردارشدی 

من قرص میخورم ال دی قرص عوارضش زیاده ولی بنظرم ازبچه کمتره دردسرش😄

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
2706