2733
2734
عنوان

تلـگرام طلایی

2436 بازدید | 37 پست

گوگل پلی تلــگرام طلایی را با Play Protect بلاک کرد و به کاربران هشدار داد این اپلیکیشن در حال جاسوسی از اطلاعات شخصی پیام‌ها عکس‌ها صداها و تاریخچه تماس‌های شماست.

اپلیکیشن‌های جایگزین تلگــرام (موبوگرام ، هاتـگرام و...)، فرق چندانی با تلــگرام طلایی ندارند و بهتره نسبت به حذف اونها اقدام کنید. می‌تونید از ترکیب اپلیکیشن اصلی تلــگرام+سرویس‌های فیلـتر شکن یا تلـگرام دی آر  که توی گوگل‌پلی هست استفاده کنید

Telegram DR

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مشکلی با جاسوس ها ندارم راستش

اینا اگر دلسوز کاربرا بودن

آنقدر شرکت اپل اذیت نمیکرد مارو واسه ایرانی بودنمون

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2731

یعنی چی باید تل طلای رو پاک کنیم؟ 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738

ای وای یعنی کی استفاده میکنه😮 بعد من ی سری اطلاعات دارم ک حتما باید تل باشه خب حذفش کنم چجور اطلاعاتم بیارم بالا!!؟ 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
ای وای یعنی کی استفاده میکنه😮 بعد من ی سری اطلاعات دارم ک حتما باید تل باشه خب حذفش کنم چجور اطلاعا ...

تلـگرام اصلی رو نصب کنید تا وقتی دلیت اکانت نکنید تاریخچه چت ها و کانالها و گروهایی ک هستید حذف نمیشه با خذف و نصب برنامه 

یعنی چی باید تل طلای رو پاک کنیم؟ 

میل خودتونه میتوندی نگه دارید ولی عضو هر کانالی نمیتونید بشید و امنیت اطلاعات شخصی تونو به خطر میندازید

تلـگرام اصلی رو نصب کنید تا وقتی دلیت اکانت نکنید تاریخچه چت ها و کانالها و گروهایی ک هستید حذف نمیش ...

هااا😐خب مشکل اینجاس تل اصلی فییلترشکن میخواد 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
میل خودتونه میتوندی نگه دارید ولی عضو هر کانالی نمیتونید بشید و امنیت اطلاعات شخصی تونو به خطر میندا ...

شما ف.ش که خوب کار کنه میشناسین؟

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
2706