2726
عنوان

هفت هفته باردارم...

474 بازدید | 41 پست

من هفت هفته باردارم تا هفته ششم حالم خیلی خوب بود الان چند روزه حالم خیلی بده ، تهوع دارم اما تهوعم زیاد نیست اما امان از درد معده یعنی امانم رو بریده ، نوبت دکترمم شنبه اس تا شنبه چه کنم 😢😢 دیروز و امروز از شدت درد معده دو تا قرص رانیتیدین خوردم فقط یه کوچولو بهترم کرد دوباره بعد از چن ساعت درد درد درد ... اصلا قبلا معده درد نداشتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رانیتیدین براچی میخوری سرخود رواعصاب بچه تاثیرمیذاره چون س ماههی اول بارداری اعصبش تشکیل میشه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2728

منم همینجوری بودم رفتم دکتر برام روزی دو تا رانتیدین نوشت برای تحوه هم گفت تا روزی سه تا دمیترون میتونی بخوری ولی اگه خیلی خیلی حالت بده اگه میتونی روزی یکی یا دو تا بخور

منم همینجوری بودم رفتم دکتر برام روزی دو تا رانتیدین نوشت برای تحوه هم گفت تا روزی سه تا دمیترون میت ...

شما بیشتر تهوع داشتید یا درد معده؟ اخه همه به من میگن درد معده مال ماه های اخره که شکمت بزرگ میشه،تو غذا خوردن هم خیلی رعایت میکنم ولی امروز حالم خوب بود دلم گوجه سبز کشید خوردم یعنی مرگ رو با چشمام دیدم انقدر که درد گرفت معدم

منم همینجور بودم در هفته سه بار دکتر رفتم..بهم گفتن اسید معدت زیاد شده..نباید معدتو خالی نگهداری..باهیچ دارویی هم خوب نشدم..معده درد توی بارداری طبیعیه ایشالا ک زود خوب بشی و درد باهات نمونه..چون اکثر خانومای باردار معده درد تا پایان بارداری باهاشون همراهه

منم همینجور بودم در هفته سه بار دکتر رفتم..بهم گفتن اسید معدت زیاد شده..نباید معدتو خالی نگهداری..با ...

وای خدای من خیلی حال بدیه اگر بخواد تا اخر همینجور باشه ... یعنی همش یه بالشت گذاشتم تو معدم رفتم به حالت سجده فریاد میزنم 

اخه همه میگن معده درد مال ماه های اخره 

ن خانومی اصلا همچین چیزی نیس ک فقط برا ماه های اخر باشه بستگی ب شرایط بدنی خودت داره ن اینکه بگیم همه از دم ماه اخر اینجوری میشن..فقط سعی کن بدون مشورت پزشک هیچ دارویی نخوری و بگی ک چندماهه بارداری تا داروهای مجاز برات تجویز کنن

2706