2726

مرغ فراووون سس فرانسوی خیار شورو نخود فرنگی و هویج و ذرت پخته

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما قاطی موادش کمی پیازچه و جعفری تازه خرد کن.

آویشن فلفل سیاه و کمی نعنا هم بزن

عالیه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2728

فوت و فن خاصی ندارم من،ماکارونی فرمی،ژامبون،خیارشور،ذرت،هویج،سس مایونز،سس فرانسوی،نمک فلفل ابلیمو...من اینجوذی دذست میکنم،گاهی هم قارچ داشته باشم میریزم توش

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون

سیب زمینی حبه ای پخته،تخم مرغ حبه ای، خیارشور،مرغ ،ذرت ،کالباس،ماکارونی فرمی ایتارومخلوط میکنم

برای سس هم سس سفید یه حبه کوچیک سیر آبلیمو و کمی پودرآویشن مخلوط میکنم به موادمیزنم یکی دوساعت میزارم یخچال به خوردهم برن

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

هرچی پر ملات تر خوشمزه تر..

خیار شور،کالباس،ذرت،کاهو،سیب زمینی پخته،ماکارانی، سس،ابلیمو،نمک وفلفل

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
فوت وفن نداره.ماکارونی شکل دارو۱۰دیقه بجوشون ابکش کن بهش قارچ وذرت وهویج نخودفرنگی پخته بزن اگه دوس ...

قارچو تفت بدم بعد برنم بهش؟

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
2706