2737
2734

سلام دوستان

کسی هست تو دوران نامزدی بخاطر فوت یکی ازاقوام مجبورشده باشه عروسیو عقب بندازه درصورتی ک همه چی عروسی الان امادست...

چطور باخودتون کناراومدید؟؟

استرس ی مرگ جدید منو اذیت میکنه...

مادر مادرشوهرم ۷ماهه فوت کرده الان میخاییم عروسی بگیریم اون میگه صبر کنید تاسال...

استرس مرگ و میر دارم ک هی عقب بیوفته مثل خیلی ها اخرشم بدون عروسی محبوربشم برم اخه پیر و بیمار تو فامیل جفتمون زیاده...

اخه نامزدم هم حرفش بامنه و مشکلی نداره ولی خانوادش...

پ.ن؛الان خیلیا میگن خب عروسی نگیر من عروسی مجلل نمیخام بگیرم۵۰نفر سمت اونا۵۰نفرسمت ما فقط در حد یک عروسی کوچیک

پ.ن۲:۱۳اردیبهشت میشه یکسال ک توعقدم

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

براى منم٧ماه بعد از نامزديم يكى از اقوام فوت كرد مجبور شديم تا سالگرد وايسيم بعد اونم شرايط ماليمون كم شده بود دوباره يكسال ديگه ام صبر كرديم دوباره يكى از اقوام ديگمون فوت كرد ولى بزرگاى فاميل نذاشتن دوباره عروسيمونو عقب بندازيم واسه همين ماام بعد از هفتم عروسيمونو گرفتيم...خيلى رسم مزخرفيه كه تا سال وايسيم

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

انقدر بدم میاد اینایی که میگن حتما باید تا سالگرد صبر کنی

بابا طرف فوت کرده این همه هم که از فوتش گذشته مثلا احترام میخوای بزاری بهش که میگی صبر کنید عروسی نگیرید

به نظر من روح متوفی عذاب میکشه وقتی ببینه مه به خاطر اون عروسی دو نفر جوون انقدر عقب بیفته

ایرانی‌های مرده پرست و عیب افتاده کی میخوان دست از این عقاید فسیل و پوچ دست بر دارن

من نمیدونم آخه این چه رسمیه. گناه میندازیم گردنمون واسه خاطر کسی که در بین ما نیست و تا وقتی بود ازرشی براش قائل نبودیم. پس اگه اینجوره کسی که عروسی میکنه تا سالگرد عروسیش نباید کسی بمیره. والا من مادر بزرگم رحمت خدا رفت نامزدی خواهرم دو یا سه ماه بعدش بود جشنم گرفتیم

وای برای ما مادر پدرشوهرم فوت شد ما بهمن عروسی داشتیم. مادره ابان یا اذر فوت شد. پدرشوهرمم اسفند برامون عروسی گرفت. اخه مادرش خیلی پیر بود. تازه دختر عمه شوهرمم 4روز قبل من عروسیش بود. این چیزا چیه. کسی ک فوت کرد خدا بیامرزدش این چیزا ک احترام نمیشه

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
2706