2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص فرشته

صددرصد تضمینی

گیاهی بدون عوارض

نتیجشو بعد یهفته میبینی

از عطاری بگیر

نتیجه گرفتی دعام کن

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2728
2738

یبار هم دیدم ی خانوم گفت پودر گین آپ از عطار گرفته و خورده شدیدا نتیجه گرفته‌

اما اینها ک از عطاری میگیرن همه چربی زا هیتن و برمیگرده و لاغر میشی باز مگه همزمان ورزش سنگین کنی.

همون راهای طبیعی رو بیشتر توصیه میکنم،

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
یبار هم دیدم ی خانوم گفت پودر گین آپ از عطار گرفته و خورده شدیدا نتیجه گرفته‌ اما اینها ک از عطاری ...

اره برمیگرده من هرراهی بگین رفتم دوباره برگشتم البته بعد از تولد بچه دومم خودبخود چاق شدم برنگشته هستش ۵۶کیلوام

عههههههه نمیدونستم تجربه کردی

من مشکل لاغری ندارم

ولی دخترعموم و دختره دخترخالمو شوهرخالم استفاده کردن بعد ی هفته ام نتیجشو با چشم خودم دیدم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
قیمتش چنده قرص فرشته

خیلی بالا نیس

فکر کنم ۳۰تومن اینا باشه

مطمئن نیستم

2706