2737
2734

میکرو با دستگاه خط میندازن فیبروز با دسته و عمق کمتری داره اگه دفعه اول رفتی خوشت نیومد بعد یه مدت از بین میره و اگه دوست داشتی میری ترمیم می کنی که بمونه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فیبروز عالیه اما کمتر میمونه

اما میکرو بلدینگ لاخ مو پهن تره و چون مواد بیشتر تزریق شده بیشتر میمونه. 

بستگی ب ارایشگرت داره. یکی میبینی فیبروزمدنمیتونه درست در یاره. چ برسه میکرو... 

یکیم مث ارایشگر من عالیه و میکرو انداختنش کم از فیبروز نداره

هزینش چقدره؟با هاشور فرق داره؟ ماندگاریش چقدره؟ کدوم شهرین؟ 

شیراز 340تومن شد والا گفت که تا کلی وقت اگه ترمیم کنی میمونه یکی دوسال آره هاشور مصنوعی هست اصلا ضایع هست ولی این نه الان تو پنج روز هرمی منو دیدم اصلا متوجه نشده که فیبروز کردم 

2738
شیراز 340تومن شد والا گفت که تا کلی وقت اگه ترمیم کنی میمونه یکی دوسال آره هاشور مصنوعی هست اصلا ضای ...

عزیزم ادرس ارایشگاهو بهم میدی منم شیرازم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
شیراز 340تومن شد والا گفت که تا کلی وقت اگه ترمیم کنی میمونه یکی دوسال آره هاشور مصنوعی هست اصلا ضای ...

عکس بذار لطفا میخوام ببینم چطوری میشه، من ابروهامو آکوا میکشم خیلی خسته شدم از تتو هم خوشم نمیاد دوسدارم طبیعی باشه گاهی میگم ولش کن دیگه آکوا نمیکشم ولی میخوام برم بیرون صورتم مثل ماسته باز لحظه آخری میکشم، اگه اینجور که میگین طبیعی باشه میرم انجام میدم

2706