2733
2734

خیلی دیر کردی پسر منم دقیقا دو سال و ۹ ماهشه ۲۳ ماهگی از پوشک گرفتمش

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

سلام منم پسرم یک سالو شش ماهه بود از پوشک گرفتم والان یه هفتس که دارم دخترم رو از پوشک میگیرم 

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسر منم دقیقا همسن پسر شماست یه هفته شروع کردم وای که چه قدر بهم سخت گذشت هنوزم خبر نمیکنه ولی دیروز بعد از کلی گریه تصمیم گرفتم تسلیم نشم دوباره پوشکش نکنم آخه میدونی بچه ام لجبازه

2728

ولی به حرف زدن فکر نکنم ربط داشته باشه چون برای دوقلوهام که الان 5 ساله هستن دقیقا تو همین سن شروع کردم و 3 روزه موفق شدم یعنی از روز چهارم بدون این که به من بگن خوش می نشستن رو لگن و بعد من می بردن بهم نشون میداد ن منم کلی تشویق شون می کردم

ببینید بچه‌ها لج بازی نمیکنن یعنی یاد ندارن ما مادرا خودمون تنبل تشریف داریم.. به همه مادرا میگم وقتی میخاین بچه رو از پوشک بگیرین باید دوهفته رو نه از خونه بیرون برید نه سرتون توگوشی باشه فقط وفقط تمام وقتتون رو به بچه بدین تا کامل یاد بگیره باید قید فرش رو هم بزنید وهمش بچه توخونه باز باشه اگه هی پوشک کنید هی بازش کنید اصلا یادنمیگیره...منکه همون روز دوم دخترم جیشش روگفت الانم قشنگ خودش میره جیش میکنه فقط فرشام که تازه خریده بودم کامل کثیف شده که وقتی کامل یادگرفت میدم فرش شویی

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

عزیزانم آخه من یه دختر کلاس دوم ابتدایی هم دارم واسه همین هنوز جرات نکردم پسرمو از پوشک بگیرم چون درگیر درس و مدرسه دخترمم هستم همش در رفت و آمد مدرسه ام اطرافیانم بهم میگن شروع کن از پوشک بگیرش اما هنوز این کارو نکردم.یه چیز دیگه هم اینکه پسرمن وقتی پوشکشو کثیف میکنه(پی پی🙈) اصلاهیچ واکنشی نشون نمیده